Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Wyszukujesz frazę "Dubois, David D" wg kryterium: Wszystkie pola


Tytuł :
Zarządzanie zasobami ludzkimi oparte na kompetencjach : od tradycyjnego działu kadr do współczesnego HR / David D. Dubois, William J. Rothwell ; [tł. Magda Witkowska].
Competency-based human resource management
Autorzy :
Dubois, David D.
Pokaż więcej
Współwytwórcy :
Rothwell, William J. (1951- ).
Witkowska, Magda.
Grupa Wydawnicza Helion. pbl
Źródło :
Bibliogr. przy rozdz. Indeks.
Temat :
Personel -- kierowanie
Dostęp URL :
http://katalog.nukat.edu.pl/lib/item?id=chamo:1033030&theme=nukat
Książka
Tytuł :
World Congress Integrative Medicine & Health 2017: Part one
Autorzy :
Benno Brinkhaus
Torkel Falkenberg
Aviad Haramati
Stefan N. Willich
Josephine P. Briggs
Merlin Willcox
Klaus Linde
Töres Theorell
Lisa M. Wong
Jeffrey Dusek
Darong Wu
David Eisenberg
Bettina Berger
Kathi Kemper
Beate Stock-Schröer
Hedda Sützl-Klein
Rosaria Ferreri
Gary Kaplan
Harald Matthes
Gabriele Rotter
Elad Schiff
Zahi Arnon
Eckhard Hahn
Christina M. Luberto
David Martin
Silke Schwarz
Diethard Tauschel
Andrew Flower
Harsha Gramminger
Hedwig H. Gupta
S. N. Gupta
Annette Kerckhoff
Christian S. Kessler
Andreas Michalsen
Eun S. Kim
Eun H. Jang
Rana Kim
Sae B. Jan
Martin Mittwede
Wiebke Mohme
Eran Ben-Arye
Massimo Bonucci
Bashar Saad
Thomas Breitkreuz
Elio Rossi
Rejin Kebudi
Michel Daher
Samaher Razaq
Nahla Gafer
Omar Nimri
Mohamed Hablas
Gunver Sophia Kienle
Noah Samuels
Michael Silbermann
Lena Bandelin
Anna-Lena Lang
Eva Wartner
Christoph Holtermann
Maxwell Binstock
Robert Riebau
Edin Mujkanovic
Holger Cramer
Romy Lauche
Andres Michalsen
Lesley Ward
Dominik Irnich
Wolfram Stör
Geoffrey Burnstock
Hans-Georg Schaible
Thomas Ots
Jost Langhorst
Tobias Sundberg
Catherina Amarell
Melanie Anheyer
Marion Eckert
Mercedes Ogal
Annette Schönauer
Birgit Reisenberger
Bernhard Brand
Dennis Anheyer
Gustav Dobos
Matthias Kroez
Aldo Ammendola
Jun J. Mao
Claudia Witt
Yufei Yang
Miriam Oritz
Markus Horneber
Petra Voiß
Alexandra von Rosenstiel
Catharina Amarell
Friedemann Schad
Marc Schläppi
Matthias Kröz
Arndt Büssing
Gil Bar-Sela
David Avshalomov
Samuel Attias
Sian Cotton
Miek Jong
Mats Jong
Christian Scheffer
Friedrich Edelhäuser
Abdullah AlBedah
Myeong Soo Lee
Mohamed Khalil
Keiko Ogawa
Yoshiharu Motoo
Junsuke Arimitsu
Masao Ogawa
Genki Shimizu
Rainer Stange
Karin Kraft
Kenny Kuchta
Kenji Watanabe
D Bonin
Harald Gruber
Sabine Koch
Urs Pohlmann
Christine Caldwell
Barbara Krantz
Ria Kortum
Lily Martin
Lisa S. Wieland
Ben Kligler
Susan Gould-Fogerite
Yuqing Zhang
John J. Riva
Michael Lumpkin
Emily Ratner
Liu Ping
Pei Jian
Gesa-Meyer Hamme
Xiaosong Mao
Han Chouping
Sven Schröder
Josef Hummelsberger
Michael Wullinger
Marc Brodzky
Christoff Zalpour
Julia Langley
Wendy Weber
Lanay M. Mudd
Peter Wayne
Clauda Witt
Wolfgang Weidenhammer
Vinjar Fønnebø
Heather Boon
Amie Steel
Andrea Bugarcic
Melisa Rangitakatu
Jon Adams
David Sibbritt
Jon Wardle
Matthew Leach
Janet Schloss
Helene Dieze
Nadine Ijaz
Michael Heinrich
George Lewith
Bertrand Graz
Daniela Adam
Linus Grabenhenrich
Miriam Ortiz
Sylvia Binting
Thomas Reinhold
Susanne Andermo
Johanna Hök Nordberg
Maria Arman
Manoj Bhasin
Xueyi Fan
Towia Libermann
Gregory Fricchione
John Denninger
Herbert Benson
David D. Martin
Inge Boers
Arine Vlieger
Michael Teut
Alexander Ullmann
Fabian Lotz
Stephanie Roll
Claudia Canella
Michael Mikolasek
Matthias Rostock
Jörg Beyer
Matthias Guckenberger
Josef Jenewein
Esther Linka
Claudia Six
Sarah Stoll
Roger Stupp
Claudia M. Witt
Elisabeth Chuang
Melissa D. McKee
Petra Klose
Silke Lange
Vincent C. H. Chung
Hoi L. C. Wong
Xin Y. Wu
Grace Y. G. Wen
Robin S. T. Ho
Jessica Y. L. Ching
Justin C. Y. Wu
Amanda Coakley
Jane Flanagan
Christine Annese
Joanne Empoliti
Zishan Gao
Xugang Liu
Shuguang Yu
Xianzhong Yan
Fanrong Liang
Christoph D. Hohmann
Nico Steckhan
Thomas Ostermann
Arion Paetow
Evelyn Hoff
Xiao-Yang Hu
Ruo-Han Wu
Martin Logue
Clara Blonde
Lily Y. Lai
Beth Stuart
Yu-Tong Fei
Michael Moore
Jian-Ping Liu
Michael Jeitler
Hannah Zillgen
Manuel Högl
Barbara Stöckigt
Georg Seifert
Christian Kessler
Talat Khadivzadeh
Maryam Hassanzadeh Bashtian
Shapour Badiee Aval
Habibollah Esmaily
Jihye Kim
Keun H. Kim
Carina Klocke
Stefanie Joos
Abdulrahman Koshak
Li Wie
Emad Koshak
Siraj Wali
Omer Alamoudi
Abdulrahman Demerdash
Majdy Qutub
Peter Pushparaj
Sigrid Kruse
Isabell Fischer
Nadine Tremel
Joseph Rosenecker
Brenda Leung
Wendy Takeda
Ning Liang
Xue Feng
Jian-ping Liu
Hui-juan Cao
Nina Shinday
Lisa Philpotts
Elyse Park
Gregory L. Fricchione
Gloria Yeh
Niki Munk
Arash Zakeresfahani
Trevor R. Foote
Rick Ralston
Karen Boulanger
Dominik Özbe
Elmar Gräßel
Katharina Luttenberger
Anna Pendergrass
Daniel Pach
Judit Bellmann-Strobl
Yinhui Chang
Laura Pasura
Bin Liu
Sven F. Jäger
Ronny Loerch
Li Jin
Katja Icke
Xuemin Shi
Friedemann Paul
Michaela Rütz
Andreas Lynen
Meike Schömitz
Maik Vahle
Nir Salomon
Alon Lang
Adi Lahat
Uri Kopylov
Shomron Ben-Horin
Ofir Har-Noi
Benjamin Avidan
Rami Elyakim
Dorit Gamus
Siew NG
Jessica Chang
Justin Wu
John Kaimiklotis
Dania Schumann
Ludovica Buttó
Dirk Haller
Caroline Smith
Sheryl de Lacey
Michael Chapman
Julie Ratcliffe
Neil Johnson
Jane Lyttleton
Clare Boothroyd
Paul Fahey
Bram Tjaden
Marja van Vliet
Herman van Wietmarschen
Wilfried Tröger
Pia Vuolanto
Paulina Aarva
Minna Sorsa
Kaija Helin
Claudia Wenzel
Iris Zoderer
Patricia Pammer
Patrick Simon
Gerhard Tucek
Kathrin Wode
Roger Henriksson
Lena Sharp
Anna Stoltenberg
Yang Xiao-ying
Li-qiong Wang
Jin-gen Li
Ying Wang
Lynda Balneaves
Rielle Capler
Chiara Bocci
Marta Guffi
Marina Paolini
Ilaria Meaglia
Patrizia Porcu
Giovanni B. Ivaldi
Simona Dragan
Petru Bucuras
Ana M. Pah
Marius Badalica-Petrescu
Florina Buleu
Gheorghe Hogea-Stoichescu
Ruxandra Christodorescu
Lan Kao
Yumin Cho
Nadja Klafke
Cornelia Mahler
Cornelia von Hagens
Lorenz Uhlmann
Martina Bentner
Andreas Schneeweiss
Andreas Mueller
Joachim Szecsenyi
Isabella Neri
Katharina Schnabel
Margit Cree
Ralf Suhr
Sonia Baccetti
Fabio Firenzuoli
Maria V. Monechi
Mariella Di Stefano
Gianni Amunni
Wendy Wong
Bingzhong Chen
Hakima Amri
Lucy Kotlyanskaya
Belinda Anderson
Roni Evans
Paul Marantz
Ryan Bradley
Cathryn Booth-LaForce
Heather Zwickey
Benjamin Kligler
Audrey Brooks
Mary J. Kreitzer
Patricia Lebensohn
Elisabeth Goldblatt
Neus Esmel-Esmel
Maria Jiménez-Herrera
Alexandra Jocham
Pascal O. Berberat
Antonius Schneider
Morgana Masetti
Henriette Murakozy
Marja Van Vliet
Rita Agdal
Fatemeh Atarzadeh
Amir M. Jaladat
Leila Hoseini
Fatemeh Amini
Chen Bai
Tiegang Liu
Zian Zheng
Yuxiang Wan
Jingnan Xu
Xuan Wang
He Yu
Xiaohong Gu
Babak Daneshfard
Majid Nimrouzi
Vahid Tafazoli
Seyed M. Emami Alorizi
Seyed A. Saghebi
Mohammad R. Fattahi
Alireza Salehi
Hossein Rezaeizadeh
Mohammad M. Zarshenas
Kealoha Fox
John Hughes
Nenad Kostanjsek
Stéphane Espinosa
Peter Fisher
Abdul Latif
Donald Lefeber
William Paske
Ali Ö. Öztürk
Gizemnur Öztürk
Wim Tissing
Marianne Naafs
Martine Busch
Mohammad R. Sanaye
Kilian Dräger
Brent Leininger
Kate Shafto
Jenny Breen
Ana P. Simões-Wüst
Carolina Moltó-Puigmartí
Martien van Dongen
Pieter Dagnelie
Carel Thijs
Shelley White
Solveig Wiesener
Anita Salamonsen
Trine Stub
Sergio Abanades
Mar Blanco
Laia Masllorens
Roser Sala
Shafekah Al-Ahnoumy
Dongwoon Han
Luzhu He
Ha Yun Kim
Da In Choi
Terje Alræk
Agnete Kristoffersen
Christel von Sceidt
Stig Bruset
Frauke Musial
Felix J. Saha
Heidemarie Haller
Hoda Azizi
Nayereh Khadem
Malihe Hassanzadeh
Nazanin Estiri
Hamideh Azizi
Fatemeh Tavassoli
Marzieh Lotfalizadeh
Reza Zabihi
Mahmoud Mohammadzadeh Shabestari
Reza Paeizi
Masoumeh Alvandi Azari
Hamidreza Bahrami-Taghanaki
Erik Baars
Anja De Bruin
Anne Ponstein
Sergio Segantini
Maria Valeria Monechi
Fabio Voller
Jürgen Barth
Alexandra Kern
Sebastian Lüthi
Anja Zieger
Fabius Otto
Ariel Beccia
Corina Dunlap
Brendan Courneene
Paula Bedregal
Alvaro Passi
Alfredo Rodríguez
Mayling Chang
Soledad Gutiérrez
Florian Beissner
Christine Preibisch
Annemarie Schweizer-Arau
Roxana Popovici
Karin Meissner
Sylvie Beljanski
Laura Belland
Laura Rivera-Reyes
Ula Hwang
Dominik Sethe
Dörte Hilgard
Peter Heusser
Felicity Bishop
Miznah Al-Abbadey
Katherine Bradbury
Dawn Carnes
Borislav Dimitrov
Carol Fawkes
Jo Foster
Hugh MacPherson
Lisa Roberts
Lucy Yardley
Michelle Holmes
Paul Little
Cyrus Cooper
Patrizia Bogani
Valentina Maggini
Eugenia Gallo
Elisangela Miceli
Sauro Biffi
Alessio Mengoni
Renato Fani
Nadine Brands-Guendling
Peter W. Guendling
Gert Bronfort
Mitch Haas
Craig Schulz
Xiangwei Bu
J. Wang
T. Fang
Z. Shen
Y. He
X. Zhang
Zhengju Zhang
Dali Wang
Fengxian Meng
Klaus Baumann
Eckhard Frick
Christoph Jacobs
Ralph-Achim Grünther
Désirée Lötzke
Sonny Jung
Daniela R. Recchia
Sibylle Robens
Josephin Stankewitz
Mika Jeitler
Chunhoo Cheon
Bo H. Jang
Seong G. Ko
Ching W. Huang
Yui Sasaki
Youme Ko
Anna Cheshire
Damien Ridge
David Peters
Maria Panagioti
Chantal Simon
Hyun J. Cho
Soo J. Choi
Young S. Jung
Hyea B Im
Kieran Cooley
Laura Tummon-Simmons
Rachel Wasson
Kristen Kraemer
Richard Sears
Carly Hueber
Gwendolyn Derk
JR Lill
Ruopeng An
Lois Steinberg
Lourdes Diaz Rodriguez
Francisca García-de la Fuente
Miguel De la Vega
Keyla Vargas-Román
Jonatan Fernández-Ruiz
Irene Cantarero-Villanueva
Francisca García-De la Fuente
Fanny Jiménez-Guerrero
Noelia Galiano-Castillo
Gualberto Diaz-Saez
José I. Torres-Jimenez
Olga Garcia-Gomez
Luis Hortal-Muñoz
Camino Diaz-Diez
Demijon Dicen
Helene Diezel
Jane Frawley
Alex Broom
Fei Dong
Xueyan Ma
Liyi Yan
Liqun Wu
Jiaju Ma
Jianhua Zhen
Julie Dubois
Pierre-Yves Rodondi
Sophia Schwartze
Barbara Trapp
Dirk Cysarz
Pokaż więcej
Źródło :
BMC Complementary and Alternative Medicine, Vol 17, Iss S1, Pp 1-64 (2017)
Temat :
Other systems of medicine
RZ201-999
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1186/s12906-017-1782-4; https://doaj.org/toc/1472-6882
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/d03d8459f3af4495965b22f42df9d8dd
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Risk profiles and one-year outcomes of patients with newly diagnosed atrial fibrillation in India: Insights from the GARFIELD-AF Registry
Autorzy :
Jitendra PS. Sawhney
Veerappa A. Kothiwale
Vikas Bisne
Rajashekhar Durgaprasad
Praveen Jadhav
Manoj Chopda
Velam Vanajakshamma
Ramdhan Meena
Govindan Vijayaraghavan
Kamaldeep Chawla
Jagan Allu
Karen S. Pieper
A. John Camm
Ajay K. Kakkar
Jean-Pierre Bassand
David A. Fitzmaurice
Samuel Z. Goldhaber
Shinya Goto
Sylvia Haas
Werner Hacke
Lorenzo G. Mantovani
Frank Misselwitz
Alexander G.G. Turpie
Martin van Eickels
Freek W.A. Verheugt
Gloria Kayani
Keith A.A. Fox
Bernard J. Gersh
Hector Lucas Luciardi
Harry Gibbs
Marianne Brodmann
Frank Cools
Antonio Carlos Pereira Barretto
Stuart J. Connolly
Alex Spyropoulos
John Eikelboom
Ramon Corbalan
Dayi Hu
Petr Jansky
Jørn Dalsgaard Nielsen
Hany Ragy
Pekka Raatikainen
Jean-Yves Le Heuzey
Harald Darius
Matyas Keltai
Sanjay Kakkar
Jitendra Pal Singh Sawhney
Giancarlo Agnelli
Giuseppe Ambrosio
Yukihiro Koretsune
Carlos Jerjes Sánchez Díaz
Hugo Ten Cate
Dan Atar
Janina Stepinska
Elizaveta Panchenko
Toon Wei Lim
Barry Jacobson
Seil Oh
Xavier Viñolas
Marten Rosenqvist
Jan Steffel
Pantep Angchaisuksiri
Ali Oto
Alex Parkhomenko
Wael Al Mahmeed
David Fitzmaurice
D.Y. Hu
K.N. Chen
Y.S. Zhao
H.Q. Zhang
J.Z. Chen
S.P. Cao
D.W. Wang
Y.J. Yang
W.H. Li
Y.H. Yin
G.Z. Tao
P. Yang
Y.M. Chen
S.H. He
Ying Wang
Yong Wang
G.S. Fu
X. Li
T.G. Wu
X.S. Cheng
X.W. Yan
R.P. Zhao
M.S. Chen
L.G. Xiong
P. Chen
Y. Jiao
Y. Guo
L. Xue
F.Z. Wang
H. Li
Z.M. Yang
C.L. Bai
J. Chen
J.Y. Chen
X. Chen
S. Feng
Q.H. Fu
X.J. Gao
W.N. Guo
R.H. He
X.A. He
X.S. Hu
X.F. Huang
B. Li
J. Li
L. Li
Y.H. Li
T.T. Liu
W.L. Liu
Y.Y. Liu
Z.C. Lu
X.L. Luo
T.Y. Ma
J.Q. Peng
X. Sheng
X.J. Shi
Y.H. Sun
G. Tian
K. Wang
L. Wang
R.N. Wu
Q. Xie
R.Y. Xu
J.S. Yang
L.L. Yang
Q. Yang
Y. Ye
H.Y. Yu
J.H. Yu
T. Yu
H. Zhai
Q. Zhan
G.S. Zhang
Q. Zhang
R. Zhang
Y. Zhang
W.Y. Zheng
B. Zhou
Z.H. Zhou
X.Y. Zhu
S. Kakkar
J.P.S. Sawhney
P. Jadhav
R. Durgaprasad
A.G. Ravi Shankar
R.K. Rajput
K. Bhargava
R. Sarma
A. Srinivas
D. Roy
U.M. Nagamalesh
M. Chopda
R. Kishore
G. Kulkarni
P. Chandwani
R.A. Pothiwala
M. Padinhare Purayil
S. Shah
K. Chawla
V.A. Kothiwale
B. Raghuraman
G. Vijayaraghavan
V.M. Vijan
G. Bantwal
V. Bisne
A. Khan
J.B. Gupta
S. Kumar
D. Jain
S. Abraham
D. Adak
A. Barai
H. Begum
P. Bhattacharjee
M. Dargude
D. Davies
B. Deshpande
P. Dhakrao
V. Dhyani
S. Duhan
M. Earath
A. Ganatra
S. Giradkar
V. Jain
R. Karthikeyan
L. Kasala
S. Kaur
S. Krishnappa
A. Lawande
B. Lokesh
N. Madarkar
R. Meena
P. More
D. Naik
K. Prashanth
M. Rao
N.M. Rao
N. Sadhu
D. Shah
M. Sharma
P. Shiva
S. Singhal
S. Suresh
V. Vanajakshamma
S.G. Panse
Y. Koretsune
S. Kanamori
K. Yamamoto
K. Kumagai
Y. Katsuda
K. Sadamatsu
F. Toyota
Y. Mizuno
I. Misumi
H. Noguchi
S. Ando
T. Suetsugu
M. Minamoto
Hiroshi Oda
K. Shiraishi
S. Adachi
K. Chiba
H. Norita
M. Tsuruta
T. Koyanagi
H. Ando
T. Higashi
K. Okada
S. Azakami
S. Komaki
K. Kumeda
T. Murayama
J. Matsumura
Y. Oba
R. Sonoda
K. Goto
K. Minoda
Y. Haraguchi
H. Suefuji
H. Miyagi
H. Kato
Tadashi Nakamura
Tsugihiro Nakamura
H. Nandate
R. Zaitsu
Yoshihisa Fujiura
A. Yoshimura
H. Numata
J. Ogawa
H. Tatematsu
Y. Kamogawa
K. Murakami
Y. Wakasa
M. Yamasawa
H. Maekawa
S. Abe
H. Kihara
S. Tsunoda
Katsumi Saito
Kazuyuki Saito
T. Fudo
K. Obunai
H. Tachibana
I. Oba
T. Kuwahata
S. Higa
M. Gushiken
T. Eto
H. Yoshida
D. Ikeda
Yoshitake Fujiura
M. Ishizawa
M. Nakatsuka
K. Murata
C. Ogurusu
M. Shimoyama
M. Akutsu
I. Takamura
F. Hoshino
N. Yokota
T. Iwao
K. Tsuchida
M. Takeuchi
Y. Hatori
Y. Kitami
Yoichi Nakamura
R. Oyama
M. Ageta
Hiroyuki Oda
Y. Go
K. Mishima
T. Unoki
S. Morii
Yuhei Shiga
H. Sumi
T. Nagatomo
K. Sanno
K. Fujisawa
Y. Atsuchi
T. Nagoshi
T. Seto
T. Tabuchi
M. Kameko
K. Nii
K. Oshiro
H. Takezawa
S. Nagano
N. Miyamoto
M. Iwaki
Yuichiro Nakamura
M. Fujii
M. Okawa
Masahiko Abe
Masatake Abe
Mitsunori Abe
T. Saito
T. Mito
K. Nagao
J. Minami
T. Mita
I. Sakuma
T. Taguchi
S. Marusaki
H. Doi
M. Tanaka
T. Fujito
M. Matsuta
T. Kusumoto
S. Kakinoki
K. Ashida
N. Yoshizawa
J. Agata
O. Arasaki
M. Manita
M. Ikemura
S. Fukuoka
H. Murakami
S. Matsukawa
Y. Hata
T. Taniguchi
T. Ko
H. Kubo
M. Imamaki
M. Akiyama
M. Inagaki
H. Odakura
T. Ueda
Y. Katsube
A. Nakata
H. Watanabe
M. Techigawara
M. Igarashi
K. Taga
T. Kimura
S. Tomimoto
M. Shibuya
M. Nakano
K. Ito
T. Seo
S. Hiramitsu
H. Hosokawa
M. Hoshiai
M. Hibino
K. Miyagawa
Hajime Horie
N. Sugishita
Yukio Shiga
A. Soma
K. Neya
Tetsuro Yoshida
Tomoki Yoshida
M. Mizuguchi
M. Ishiguro
T. Minagawa
M. Wada
H. Mukawa
F. Okuda
S. Nagasaka
Y. Abe
Sen Adachi
Susumu Adachi
T. Adachi
K. Akahane
T. Amano
K. Aoki
T. Aoyama
H. Arai
S. Arima
T. Arino
H. Asano
T. Asano
J. Azuma
T. Baba
T. Betsuyaku
H. Chibana
H. Date
J. Doiuchi
Y. Emura
M. Endo
Y. Fujii
R. Fujiki
A. Fujisawa
Y. Fujisawa
T. Fukuda
T. Fukui
N. Furukawa
T. Furukawa
W. Furumoto
T. Goto
M. Hamaoka
N. Hanazono
K. Hasegawa
T. Hatsuno
Y. Hayashi
K. Higuchi
K. Hirasawa
H. Hirayama
M. Hirose
S. Hirota
M. Honda
Hideki Horie
T. Ido
O. Iiji
H. Ikeda
K. Ikeda
K. Ikeoka
M. Imaizumi
H. Inaba
T. Inoue
F. Iseki
A. Ishihara
N. Ishioka
N. Ito
T. Iwase
H. Kakuda
J. Kamata
H. Kanai
H. Kanda
M. Kaneko
H. Kano
T. Kasai
T. Kato
Y. Kato
Y. Kawada
K. Kawai
K. Kawakami
S. Kawakami
T. Kawamoto
S. Kawano
J. Kim
T. Kira
H. Kitazawa
H. Kitazumi
T. Kito
T. Kobayashi
T. Koeda
J. Kojima
H. Komatsu
I. Komatsu
Y. Koshibu
T. Kotani
T. Kozuka
Y. Kumai
T. Kumazaki
I. Maeda
K. Maeda
Y. Maruyama
S. Matsui
K. Matsushita
Y. Matsuura
K. Mineoi
H. Mitsuhashi
N. Miura
S. Miyaguchi
S. Miyajima
H. Miyamoto
A. Miyashita
S. Miyata
I. Mizuguchi
A. Mizuno
T. Mori
O. Moriai
K. Morishita
O. Murai
Sho Nagai
Shunichi Nagai
E. Nagata
H. Nagata
A. Nakagomi
S. Nakahara
M. Nakamura
R. Nakamura
N. Nakanishi
T. Nakayama
R. Nakazato
T. Nanke
J. Nariyama
Y. Niijima
H. Niinuma
Y. Nishida
Y. Nishihata
K. Nishino
H. Nishioka
K. Nishizawa
I. Niwa
K. Nomura
S. Nomura
M. Nozoe
T. Ogawa
N. Ohara
M. Okada
K. Okamoto
H. Okita
M. Okuyama
H. Ono
T. Ono
Y. Onuki Pearce
S. Oriso
A. Ota
E. Otaki
Y. Saito
H. Sakai
N. Sakamoto
Y. Sakamoto
Y. Samejima
Y. Sasagawa
H. Sasaguri
A. Sasaki
T. Sasaki
Kazuki Sato
Kiyoharu Sato
M. Sawano
S. Seki
Y. Sekine
Y. Seta
K. Sezaki
N. Shibata
Y. Shiina
H. Shimono
Y. Shimoyama
T. Shindo
H. Shinohara
R. Shinohe
T. Shinozuka
T. Shirai
T. Shiraiwa
Y. Shozawa
T. Suga
C. Sugimoto
Kazuo Suzuki
Keita Suzuki
Shu Suzuki
Shunji Suzuki
Susumu Suzuki
Y. Suzuki
M. Tada
A. Taguchi
T. Takagi
Y. Takagi
K. Takahashi
S. Takahashi
H. Takai
C. Takanaka
S. Take
H. Takeda
K. Takei
K. Takenaka
T. Tana
G. Tanabe
K. Taya
H. Teragawa
S. Tohyo
S. Toru
Y. Tsuchiya
T. Tsuji
K. Tsuzaki
H. Uchiyama
O. Ueda
Y. Ueyama
N. Wakaki
T. Wakiyama
T. Washizuka
M. Watanabe
T. Yamada
T. Yamagishi
H. Yamaguchi
Kenichi Yamamoto
Kentaro Yamamoto
Kunihiko Yamamoto
T. Yamamoto
M. Yamaura
M. Yamazoe
K. Yasui
Y. Yokoyama
K. Yoshida
T.W. Lim
C.K. Ching
C.G. Foo
J.H. Chow
D.D. Chen
F.R. Jaufeerally
Y.M. Lee
G. Lim
W.T. Lim
S. Thng
S.Y. Yap
C. Yeo
S. Oh
H.N. Pak
J.-B. Kim
J.H. Kim
S.-W. Jang
D.H. Kim
D.R. Ryu
S.W. Park
D.-K. Kim
D.J. Choi
Y.S. Oh
M.-C. Cho
S.-H. Kim
H.-K. Jeon
D.-G. Shin
J.S. Park
H.K. Park
S.-J. Han
J.H. Sung
J.-G. Cho
G.-B. Nam
Y.K. On
H.E. Lim
J.J. Kwak
T.-J. Cha
T.J. Hong
S.H. Park
J.H. Yoon
N.-H. Kim
K.-S. Kim
B.C. Jung
G.-S. Hwang
C.-J. Kim
D.B. Kim
J.J. Ahn
H.J. An
H. Bae
A.L. Baek
W.J. Chi
E.A. Choi
E.H. Choi
H.K. Choi
H.S. Choi
S. Han
E.S. Heo
K.O. Her
S.W. Hwang
E.M. Jang
H.-S. Jang
S. Jang
H.-G. Jeon
S.R. Jeon
Y.R. Jeon
H.K. Jeong
I.-A. Jung
Hyeon Jeong Kim
Hyun Ju Kim
Ji Seon Kim
Jung Sook Kim
J.A. Kim
K.T. Kim
M.S. Kim
Sang Hee Kim
Sang Hyun Kim
Y.-I. Kim
C.S. Lee
E.H. Lee
G.H. Lee
H.Y. Lee
H.-Y. Lee
K.H. Lee
K.R. Lee
M.S. Lee
M.-Y. Lee
R.W. Lee
S.E. Lee
S.H. Lee
S. Lee
W.Y. Lee
I.K. Noh
A.R. Park
B.R. Park
H.N. Park
J.H. Park
M. Park
Y. Park
S.-Y. Seo
J. Shim
J.H. Sim
Y.M. Sohn
W.S. Son
Y.S. Son
H.J. Song
H.K. Wi
J.J. Woo
S. Ye
K.H. Yim
K.M. Yoo
E.J. Yoon
S.Y. Yun
P. Angchaisuksiri
S. Chawanadelert
P. Mongkolwongroj
K. Kanokphatcharakun
S. Cheewatanakornkul
T. Laksomya
S. Pattanaprichakul
T. Chantrarat
S. Rungaramsin
S. Silaruks
W. Wongcharoen
K. Siriwattana
K. Likittanasombat
P. Katekangplu
W. Boonyapisit
D. Cholsaringkarl
B. Chatlaong
P. Chattranukulchai
Y. Santanakorn
P. Hutayanon
P. Khunrong
T. Bunyapipat
S. Jai-Aue
P. Kaewsuwanna
P. Bamungpong
S. Gunaparn
S. Hongsuppinyo
R. Inphontan
R. Khattaroek
K. Khunkong
U. Kitmapawanont
C. Kongsin
B. Naratreekoon
S. Ninwaranon
J. Phangyota
A. Phrommintikul
P. Phunpinyosak
K. Pongmorakot
S. Poomiphol
N. Pornnimitthum
S. Pumprueg
S. Ratchasikaew
K. Sanit
K. Sawanyawisuth
B. Silaruks
R. Sirichai
A. Sriwichian
W. Suebjaksing
P. Sukklad
T. Suttana
A. Tangsirira
O. Thangpet
W. Tiyanon
Y. Vorasettakarnkij
T. Wisaratapong
W. Wongtheptien
A. Wutthimanop
S. Yawila
A. Oto
A. Altun
I. Ozdogru
K. Ozdemir
O. Yilmaz
A. Aydinlar
M.B. Yilmaz
E. Yeter
Z. Ongen
M. Cayli
H. Pekdemir
M. Ozdemir
M. Sucu
T. Sayin
M. Demir
H. Yorgun
M. Ersanli
E. Okuyan
D. Aras
H. Abdelrahman
O. Aktas
D. Alpay
F. Aras
M.F. Bireciklioglu
S. Budeyri
M. Buyukpapuc
S. Caliskan
M. Esen
M.A. Felekoglu
D. Genc
B. Ikitimur
E.B. Karaayvaz
S. Kılıç Karataş
S. Okutucu
E. Ozcelik
A. Quisi
H. Sag
L. Sahiner
B.Y. Sayin
T. Seker
D. Uzun Alkan
E. Yildirim
R. Yildirim
F. Yilmaz
V. Yuksekdag
H.L. Luciardi
N. Vensentini
A.C. Ingaramo
G.A. Sambadaro
V. Fernandez Caputi
S.G. Berman
P. Dragotto
A.J. Kleiban
N. Centurion
G. Giacomi
R.A. Ahuad Guerrero
D. Conde
G. Zapata
L.A. Di Paola
J.L. Ramos
R.D. Dran
J. Egido
A.A. Fernandez
M.J. Fosco
S. Sassone
V.A. Sinisi
L.R. Cartasegna
M.A. Berli
O.A. Gomez Vilamajo
F. Ferroni
E.D. Alaguibe
A. Alvarez D'Amelio
C. Arabetti
L. Arias
J.A. Belardi
L. Bergesio
F. Berli
M. Berli
S. Borchowiec
C. Buzzetti
R. Cabrini
V. Campisi
A.L. Cappi
R. Carrizo
F. Colombo Berra
J.P. Costabel
O.J.A. Costamagna
A.A. Damonte
I.N. De Urquiza
F. Diez
M.F. Edén
M. Fanuele
F. Fernandez Voena
M. Foa Torres
C. Funosas
M.P. Giacomi
C.H. Gimenez
E.P. Gurfinkel
M. de L.M. Had
V. Hansen
A.D. Hrabar
M. Ingratta
A. Lopez
G. Maehara
L. Maffei
A. Martinelli
C. Martinelli
J. Matkovich
B. Mautner
A. Meirino
R. Munguia
A. Navarro
V. Novas
G. Perez Prados
J. Pontoriero
R.N. Potito
C. Ricotti
M.A. Rodriguez
F. Rolandi
M.E. Said Palladino
M. Salinger
L.S. Sanziani
P.O. Schygiel
A. Sossich
J.F. Tinto
L. Tonelli
A.L. Tufare
M. Vallejo
M.E. Yunis
M. Zillo
F.J. Zurbrigk
A.C.P. Barretto
D.C. Sobral Filho
J. Jaber
D. Armaganijan
J. Faria Neto
A. Steffens
W. Kunz Sebba Barroso de Souza
J.D. de Souza Neto
J.M. Ribeiro
M. Silveira Teixeira
P.R. Ferreira Rossi
L. Pires
D. Moreira
J.C. Moura Jorge
A. Menezes Lorga Filho
L.C. Bodanese
M. Westerlund Montera
C.H. Del Carlo
T. Da Rocha Rodrigues
F.A. Alves da Costa
A. Lopes
R. Lopes
G.R. Araújo
E.R. Fernandes Manenti
J.F. Kerr Saraiva
J.C. Ferreira Braga
A. Negri
L. Souto
C. Moncada
D. Bertolim Precoma
F. Roquette
G. Reis
R.A. Ramos Filho
E. Lanna Figueiredo
R. Vieira Botelho
C. Munhoz da Fontoura Tavares
C.R. Costantini Frack
J. Abdalla Saad
H.C. Finimundi
C. Pisani
D. Chemello
M. Pereira Martins
C.C. Broilo França
F. Alban
G.B. Aranha Rosito
J.B. de Moura Xavier Moraes Junior
R.T. Tumelero
L. Nigro Maia
R. Simões de Almeida
N.C. do Carmo Borges
L.G. Gomes Ferreira
P. Agliardi
J. Alves de Oliveira Gomes
V. Araujo
M. Arruda Nakazone
T. Barbosa
S. Barroso
E. Belisario Falchetto
H. Bellotti Lopes
M.A. Benez Teixeira Lemos
G. Biazus
L. Borges Queiroz
F.E. Camazzola
M. Caporale
S. Cardoso Boscato
F. Chieza
M.O. Chokr
R. Clemente Mingireanov
N. Codonho Góes
C. Correa
M. Costa
C. Costantini Ortiz
L.S. da Silva
F. da Silva Paulitsch
J.A. da Silveira
E. Daros
G.R. de Araújo
M.I. Del Monaco
C. Dias
M.A. Dias
A.P. Drummond Wainstein
P. Ely Pizzato
D.C. Esteves
P. Fabri
T. Félix Lorenzato Fonseca
E. Fernandes
C. Fonseca
C.R. Frack Costantini
R. Franchin Ferraz
F. Freire
P. Gottardo
D. Guanaes
S. Guizzardi
E. Hettwer Magedanz
F. Igansi
F. Jannuzzi
G. Junior
D. Komar
E.G. Lino
D. Lopes
O. Lourenço da Silva Júnior
E. Lustosa
A.P. Macagnan
M.C. Marinho
M. Mazzoni
G. Melo
L. Mortari
O.M.C.C. Mouco
C. Nanzer Vital
C. Ormundo
S. Oss Emmer
E. Palmegiani
R. Pavani
L. Pereira
V.L. Pereira
R. Perreira
S. Poletti
S.C. Quaia Fortunato
C. Queirantes
N. Ramos Pereira
R.L. Rech
S. Ribeiro
A. Rodrigues
H. Roesch
T. Ruaro Reichert
D. Santos
I. Santos
M. Santos
M.V. Seroqui
S. Silva
L. Soares
L. Spolaor
C. Stoll
N. Toazza Duda
L. Trama
B. Unterkircher
M.V. Valois
T. Vargas
T. Viana
C. Vicente
L. Vidal Armaganijan
R. Vieira Homem
L.G. Vieira Torres
L. Vila Boas
F. Villaça Guimarães Filho
R. Corbalan
G. Eggers
C. Bugueño Gutiérrez
G. Arriagada
S. Potthoff Cardenas
B.A.J. Stockins Fernandez
C. Conejeros
C. Houzvic
P. Marin Cuevas
H. Montecinos
A. Forero
F. Lanas
M. Larico Gómez
G. Charme Vilches
C. Rey
C. Astudillo
J. Aguilar
Y. Campisto
C. Lara
E. Molina
J. Munoz Oyarzon
V. Olguin
M. Vergara
C. Villan
C.J. Sánchez Díaz
J. Illescas Diaz
R. Leal Cantú
M.G. Ramos Zavala
R. Cabrera Jardines
N. Espinola Zavaleta
S. Villarreal Umaña
E. López Rosas
G. Llamas Esperón
G. Pozas
E. Cardona Muñoz
N. Matadamas Hernández
A. Leyva Rendón
N. García Hernández
M. de los Ríos Ibarra
L. Virgen Carrillo
D. López Villezca
C. Hernández Herrera
J.J. López Prieto
R. Gaona Rodríguez
E. Villeda Espinosa
D. Flores Martínez
J. Velasco Barcena
R. Yong
I. Rodríguez Briones
J.L. Leiva Pons
H. Álvarez López
R. Olvera Ruiz
C. Díaz de la Vega
C. Cantú Brito
E. Chuquiure Valenzuela
R. Reyes-Sanchez
A. Bazzoni Ruiz
O. Nandayapa Flores
M. Benavides Gonzalez
R. Arriaga Nava
J.D. Morales Cerda
O. Fierro Fierro
P. Fajardo Campos
T.A.A. Alfaro
S. Altamirano Bellorin
R. Avena
M. Chavarria
I. Espinosa
F. Flores Silva
R.H. Garcia Nava
K. Godoy
E.J. Gonzalez Felix
C.L. Gonzalez Garcia
L.G. Gonzalez Salas
P. Guajardo
S. Hernandez Gonzalez
T. Izquierdo
M.C. Mancilla Ortiz
D. Martinez Vasquez
N. Mendoza
J. Morales
N. Nikitina
S. Ochoa Aybar
A. Ortiz
P. Padilla Macias
F. Perez
J.A. Perez Sanchez
S. Piña Toledano
M. Ramos Gonzalez
C. Rivera Ramos
V. Roa Castro
G. Romero Cardona
M. Ruiz Cornejo
A. Salinas
G. Santana
P. Sida Perez
A.C. Tovar Castaneda
R. Trujillo Cortes
M. Brodmann
K. Lenz
H. Drexel
J. Foechterle
C. Hagn
A. Podczeck-Schweighofer
K. Huber
M. Winkler
B. Schneeweiß
A. Gegenhuber
W. Lang
S. Eichinger-Hasenauer
P. Kaserer
J. Sykora
H. Rasch
M. Pichler
E. Schaflinger
B. Strohmer
R. Breier
K.-M. Ebner
L. Eischer
F. Freihoff
A. Lischka-Lindner
T. Mark
A. Mirtl
A. Said
C. Stöcklöcker
B. Vogel
A. Vonbank
C. Wöhrer
D. Zanolin
F. Cools
G. Paparella
P. Vandergoten
J.-L. Parqué
L. Capiau
G. Vervoort
B. Wollaert
P. Desfontaines
G. Mairesse
T. Boussy
P. Godart
A. De Wolf
J. Voet
A. Heyse
G. Hollanders
W. Anné
J. Vercammen
P. Purnode
I. Blankoff
D. Faes
Y. Balthazar
M. Beutels
P. Maréchal
S. Verstraete
O. Xhaet
H. Striekwold
J. Thoeng
K. Hermans
B. Alzand
A.-K. Ascoop
F. Banaeian
A.-M. Barbuto
A.C. Billiaux
M. Blockmans
C. Bouvy
C. Brike
H. Capiau
T. Casier
A. Conde Y Bolado
D. De Cleen
M. De Coninck
M. de Vos
N. de Weerdt
M. Delforge
M. Delvigne
D. Denie
K. Derycker
E. Deweerd
F. Dormal
S. Drieghe
M. Everaert
T. Eykerman
E. Feys
M. Ghekiere
F. Gits
S. Hellemans
L. Helvasto
C. Jacobs
S. Lips
I. Mestdagh
J. Nimmegeers
V. Piamonte
P. Pollet
A. Postolache
M. Raepers
E. Raymenants
J. Richa
H. Rombouts
J. Salembier
C. Scheurwegs
O. Semeraro
N. Simons
C. Smessaert
W. Smolders
I. Stockman
S. Tahon
V. Thyssen
G. Tincani
F. Van Durme
D. Van Lier
H. Vandekerckhove
Y. Vandekerckhove
D. Vandenbroeck
A. Vandorpe
E. Vanhalst
B. Vanhauwaert
C. Vantomme
L. Vergauwen
H. Verloove
T. Vydt
T. Weyn
P. Jansky
P. Reichert
R. Spacek
V. Machova
E. Zidkova
O. Ludka
J. Olsr
L. Kotik
K. Plocova
B. Racz
R. Ferkl
J. Hubac
I. Kotik
Z. Monhart
H. Burianova
O. Jerabek
J. Pisova
I. Petrova
V. Dedek
M. Honkova
P. Podrazil
J. Spinar
J. Vitovec
M. Novak
J. Lastuvka
V. Durdil
P. Antonova
L. Bockova
J. Bultas
J. Chlumsky
L. Dastychova
T. Drasnar
J. Honek
M. Horejsi
V. Hubacova
L. Janska
I. Kopeckova
R. Kratochvilova
E. Krcova
R. Labrova
A. Lindourkova
J. Lipoldova
H. Lubanda
A. Ludkova
L. Mahdalikova
M. Majerníkova
D. Michalik
P. Potuznik
E. Prochazkova
A. Sulc
J. Sveceny
M. Valtova
M. Zidek
J. Zika
J. Nielsen
H. Nielsen
S. Husted
U. Hintze
S. Rasmussen
A. Bremmelgaard
J. Markenvard
J. Boerger
J. Solgaard
P. Simonsen
T. Loekkegaard
M. Bruun
J. Mertz
H. Domínguez
K. Skagen
K. Egstrup
H. Ibsen
I. Raymond
T. Bang-Hansen
C. Ellervik
E. Eriksen
L. Jensen
M. Jensen
M. Leth
A. Nygaard
J. Park
M. Schou
A. Therkelsen
J. Tilma
K. Vesterager
P. Raatikainen
J. Airaksinen
O. Arola
J. Koistinen
H. Nappila
K. Peltomäki
V. Rasanen
T. Vasankari
J.-Y. Le Heuzey
M. Galinier
Y. Gottwalles
F. Paganelli
P. Loiselet
J.-J. Muller
M.B. Koujan
A. Marquand
S. Destrac
O. Piot
N. Delarche
J.-P. Cebron
S. Boveda
M. Guenoun
D. Guedj-Meynier
D. Galley
J. Ohayon
S. Assouline
M. Zuber
P. Amarenco
E. Ellie
J. Kadouch
P.-Y. Fournier
J.-P. Huberman
M. Lemaire
G. Rodier
L. Milandre
X. Vandamme
I. Sibon
J.-P. Neau
M.H. Mahagne
A. Mielot
M. Bonnefoy
J.-B. Churet
V. Navarre
F. Sellem
G. Monniot
J.-P. Boyes
B. Doucet
M. Martelet
D. Obadia
B. Crousillat
J. Mouallem
E. Bearez
P. Nazeyrollas
J.P. Brugnaux
A. Fedorowsky
F. Casassus
J.-B. Berneau
F. Chemin
N. Falvo
J.-M. Perron
J.-E. Poulard
A. Barreau
C. Beltra
E. Corrihons
N. Decarsin
B. Dubois
E. Ducasse
X. Giry
A. Kemmel
S. Ledure
N. Lemaire
F. Robin
N. Rosolin
D. Sanchez
A. Suissa
H. Darius
G. Königer
J. Purr
U. Gerbaulet
B.-T. Kellner
A. Kopf
T. Schäfer
H. Zauzig
P. Riegel
H. Hohensee
E. Eißfeller
W. Eder
G. Rehling
D. Glatzel
S. Zutz
G.-U. Heinz
H. Menke
A. Pustelnik
P. Sandow
N. Ludwig
H. Wiswedel
W. Wildenauer
C. Axthelm
T. Schwarz
A. Babyesiza
G. Stuchlik
H.-H. Zimny
M. Kropp
F. Kahl
A. Caspar
S. Omankowsky
T. Läßig
H.-J. Hartmann
G. Lehmann
H.-W. Bindig
G. Hergdt
D. Reimer
J. Hauk
W. Dorsch
J. Dshabrailov
H. Michel
K.-A. Rapp
R. Vormann
P. Mayer
U. Horstmeier
V. Eissing
H. Hey
H. Leuchtgens
V. Lilienweiß
K. Kolitsch
C. Schubert
H. Lauer
T. Buchner
G. Brauer
S. Kamin
K. Müller
M. Abdel-Qader
S. Baumbach
H.-H. Ebert
C. Schwencke
S. Schellong
P. Bernhardt
L. Karolyi
B. Sievers
W. Haverkamp
P. Salbach
J.-U. Röhnisch
S. Schoen
W. Erdle
T. Mueller
H. Mueller
V. Mitrovic
Z. Babjakova
K. Bergner
S. Boehme
K. Bonin
D. Buckert
F. Busch
U. Dichristin
S. Diez
A. Fleck
K. Flint
H. Floegel
C. Fritz
R. Frommhold
J. Gehre
J. Geyer
A. Grytzmann
M. Hahn
K. Helgert
K. Hubert
K. Kirchner-Volker
V. Klein
D. Kroll
A. Krueger
R. Lehmann
L. Mann
A. Maselli
G. Menken
K. Mikes
H. Mortan
N. Nasser
D. Nicolaus
A. Plauskat
L. Pomper
A. Quietzsch
C. Ravenhorst
C. Reichelt
C. Reimer
B. Schaefer
S. Scharrer
K. Schirmer
K. Schmidt
R. Schoene
J. Schulze
M. Schuppe
S. Simon
S. Sommer
K. Spranger
A. Talkenberger
K. Tauber
A. Tetlak
T. Toennishoff
R. Voelkel-Babyesiza
B. Voigts
U. Weiser
S. Wesendorf
S. Wildenauer
T. Wolf
J. Wurziger
J. Zak
H.-D. Zauzig
S. Ziefle
S. Zincke
M. Keltai
S. Vangel
G. Szalai
B. Merkely
S. Kancz
Z. Boda
A. Nagy
Z. Laszlo
A. Matoltsy
B. Gaszner
P. Polgar
T. Habon
E. Noori
G. Juhasz
N. Kanakaridisz
I. Szentpeteri
F. Juhasz
A. Vertes
A. Papp
Z. May
J. Ferenczi
M. Egyutt
E. Kis
G. Engelthaler
G. Szantai
E. Fulop
P. Gombos
D. Gulyas
P. Jen
E. Kiralyhazine Gyorke
M. Kovacs
S. Kovacsne Levang
S. Marianna
Z. Radics
N. Sydó
R. Szalo
A. Szilagyi
F. Sztanyik
B. Vandrus
G. Agnelli
G. Ambrosio
E. Tiraferri
R. Santoro
S. Testa
G. Di Minno
M. Moia
T.M. Caimi
G. Martini
M. Tessitori
R. Cappelli
D. Poli
R. Quintavalla
F. Melone
F. Cosmi
A. Pizzini
G. Piseddu
R. Fanelli
C. Latella
R. Santi
L. Pancaldi
R. De Cristofaro
G. Palareti
A. De Blasio
J. Salerno Uriarte
F. Minetti
E.M. Pogliani
L.M. Lonati
M. Accogli
N. Ciampani
S. Malengo
M. Feola
A. Raisaro
L. Fattore
P. Grilli
F. Germini
M. Settimi
M. Alunni
G. Duranti
L. Tedeschi
G. Baglioni
G. Avanzino
M. Berardi
V. Pannacci
A. Giombolini
S. Nicoli
T. Scarponi
B. Allasia
P. Ricciarini
R. Nasorri
A. Argena
P. Bossolasco
P. Ronchini
A. Filippi
F. Tradati
C. Bulla
L. Donzelli
L. Foppa
M.L. Bottarelli
A. Tomasello
A. Mauric
C. Femiano
R. Reggio
F. Lillo
A. Mariani
F. Forcignanò
M. Volpe
M. D'Avino
M.G. Bongiorni
S. Severi
A. Capucci
C. Lodigiani
E. Salomone
G. Serviddio
C. Tondo
P. Golino
C. Mazzone
S. Iacopino
V. Pengo
M. Galvani
L. Moretti
P. Ambrosino
E. Banfi
V. Biagioli
A. Bianchi
G. Boggian
M. Breschi
S. Brusorio
F. Calcagnoli
G. Campagna
M. Carpenedo
C. Ciabatta
G. Ciliberti
G. Cimmino
C. D'Arienzo
L. Di Gennaro
M. Fedele
P.M. Ferrini
K. Granzow
G. Guazzaloca
F. Guerra
A. Lo Buglio
S. Longo
F. Macellari
E. Mesolella
E. Mollica Poeta
P. Occhilupo
V. Oriana
G. Rangel
L. Salomone
A. Scaccianoce
C. Scarone
L. Segreti
G. Sottilota
R. Villani
C. Zecca
H. ten Cate
J.H. Ruiter
H. Klomps
M. Bongaerts
M.G.C. Pieterse
C. Guldener
J.-P. Herrman
G. Lochorn
A. Lucassen
H. Adriaansen
S.H.K. The
P.R. Nierop
P.A.M. Hoogslag
W. Hermans
B.E. Groenemeijer
W. Terpstra
C. Buiks
L.V.A. Boersma
M. Boersma-Slootweg
F. Bosman
M. Bosschaert
S. Bruin
I. Danse
J. De Graaf
J. de Graauw
M. Debordes
S. Dols
F. Geerlings
K. Gorrebeeck
A. Jerzewski
W. Jetten
M. Kelderman
T. Kloosterman
E.M. Koomen
J. Krikken
P. Melman
R. Mulder
A. Pronk
A. Stallinga-de Vos
J. te Kaat
P. Tonino
B. Uppelschoten
R. van de Loo
T. van der Kley
G. van Leeuwen
J.J. van Putten
L. Westerman
D. Atar
E. Berge
P.A. Sirnes
E. Gjertsen
T. Hole
K. Erga
A. Hallaråker
G. Skjelvan
A. Østrem
B. Ghezai
A. Svilaas
P. Christersson
T. Øien
S. Høegh Henrichsen
J. Berg-Johansen
J.E. Otterstad
H. Antonsen
K. Ausen
H. Claussen
I. Dominguez
A. Jekthammer
A.B. Lensebraaten
V. Nilsen
M. O'Donovan
K. Ringdalen
S. Strand
J. Stepinska
R. Korzeniak
A. Gieroba
M. Biedrzycka
Marcin Ogorek
B. Wozakowska-Kaplon
K. Loboz-Grudzien
J. Kosior
W. Supinski
J. Kuzniar
R. Zaluska
J. Hiczkiewicz
L. Swiatkowska-Byczynska
L. Kucharski
M. Gruchala
P. Minc
M. Olszewski
G. Kania
M. Krzciuk
Z. Lajkowski
B. Ostrowska-Pomian
J. Lewczuk
E. Zinka
A. Karczmarczyk
M. Chmielnicka-Pruszczynska
M. Trusz-Gluza
G. Opolski
M. Bronisz
Michal Ogorek
G. Glanowska
P. Ruszkowski
K. Jaworska
R. Sciborski
B. Okopien
P. Kukla
I. Wozniak-Skowerska
K. Galbas
K. Cymerman
J. Jurowiecki
P. Miekus
W. Myszka
S. Mazur
R. Lysek
J. Baszak
T. Rusicka-Piekarz
G. Raczak
E. Domanska
J. Nessler
J. Lesnik
M. Ambicka
D. Andrzejewski
J. Araminowicz
A. Barszcz
R. Bartkowiak
J. Bartnik
M. Basiak
E. Bekieszczuk
L. Bernat
L. Biedrzycki
A. Biernacka
D. Blaszczyk
E. Broton
W. Brzozowski
M. Brzustowska
R. Bzymek
A. Chmielowski
P. Chojnowski
R. Cichomski
K. Cieslak
A. Cieszynska
B. Curyllo
M. Czamara
L. Danilowicz-Szymanowicz
B. Dolecka
L. Drelich
B. Dudzik-Richter
T. Dybala
M. Dziuba
W. Faron
M. Figura-Chmielewska
A. Frankiewicz
W. Gadzinski
E. Gasior
B. Gosciniecka
P. Gutknecht
M. Guziewicz
A. Jackun-Podlesna
G. Jaguszewska
J. Jankielewicz
A. Jaremczuk-Kaczmarczyk
M. Jargiello-Baszak
A. Jarzebowski
E. Jaskulska-Niedziela
M. Jaworska-Drozdowska
J. Kabat
A. Kaczmarzyk-Radka
K. Kalin
R. Kaliszczak
M. Kiliszek
M. Klata
M. Kluczewski
I. Kobielusz-Gembala
E. Kochanska
D. Kociolek
A. Kolodzinska
A. Komlo
A. Konopka
E. Korczowska
E. Kowal
H.K. Kowalczyk
E. Kremis
D. Kruczyk
A. Krzesiak-Lodyga
M. Krzyzanowski
W. Kurdzielewicz
D. Kustrzycka-Kratochwil
D. Lesniewska-Krynska
J. Leszczynski
E. Lewicka
E. Lichota
K. Lip
M. Loboz-Rudnicka
J. Luka
A. Lysek-Jozefowicz
M. Machnikowska
K. Majewska
R. Mariankowski
A. Markiewicz
M. Mazur
A. Metzgier-Gumiela
E. Miedlar
M. Mielcarek
J. Neubauer-Geryk
J. Niedek
A. Niemirycz-Makurat
A. Nowak
S. Nowak
B. Opielowska-Nowak
M. Ozgowicz
A. Pawelska-Buczen
E. Pawlik-Rak
R. Piotrowicz
P. Ptaszynski
A. Raczynska
W. Rogowski
J. Romanek
R. Romaszkiewicz
P. Rostoff
N. Roszczyk
D. Rozewska-Furmanek
J. Rychta
B. Rzyczkowska
A. Sidor
J. Skalska
M. Smichura
M. Splawski
P. Staneta
E. Staniszewska
J. Starak-Marciniak
M. Stopyra-Poczatek
M. Sukiennik-Kujawa
J. Szafranski
P. Szalecki
A. Szczepanska
W. Szkrobka
E. Szuchnik
A. Szulowska
G. Szumczyk-Muszytowska
M. Szwoch
T. Traczyk
M. Troszczynska
G. Trzcinski
S. Tybura
P. Walasik
M. Wegrzynowska
K. Wesolowska
W. Wieczorek
A. Wierzbicka
P. Wilczewski
M. Wilgat-Szecowka
P. Wojewoda
L. Wojnowski
M. Wrobel
K. Zakutynska-Kowalczyk
M. Zyczynska-Szmon
E. Panchenko
V. Eltishcheva
R. Libis
S. Tereshchenko
S. Popov
G. Kamalov
D. Belenky
A. Zateyshchikova
E. Kropacheva
A. Kolesnikova
K. Nikolaev
L. Egorova
A. Khokhlov
E. Yakupov
M. Poltavskaya
D. Zateyshchikov
O. Drapkina
A. Vishnevsky
O. Barbarash
O. Miller
E. Aleksandrova
P. Chizhov
M. Sergeev
E. Shutemova
E. Mazur
K. Zrazhevskiy
T. Novikova
V. Kostenko
Y. Moiseeva
E. Polkanova
K. Sobolev
M. Rossovskaya
G. Zubeeva
Y. Shapovalova
O. Nagibovich
A. Edin
A. Agakhanyan
R. Batalov
Y. Belenkova
F. Bitakova
S. Chugunnaya
A. Dumikyan
S. Erofeeva
E. Gorbunova
T. Gorshkova
A. Gubanov
M. Gurmach
Y. Ivanova
T. Kolesova
D. Konyushenko
O. Korneeva
O. Kropova
P. Kuchuk
O. Kungurtseva
T. Kupriyanova
B. Kurylo
M. Kuvanova
O. Lebedeva
E. Lileeva
O. Machilskaya
T. Medvedeva
G. Monako
I. Motylev
G. Nagibovich
E. Novikova
Y. Orlov
Y. Osmolovskaya
A. Ovsannikova
D. Platonov
S. Rachkova
O. Sinitsina
S. Speshilova
O. Suslova
A. Ushakov
O. Volodicheva
O. Zemlianskaia
I. Zhirov
E. Zhuravleva
I. Zotova
X. Viñolas
P. Alvarez Garcia
M.F. López Fernández
L. Tercedor
S. Tranche Iparraguirre
P. Torán Monserrat
E. Márquez Contreras
J. Isart Rafecas
J. Motero Carrasco
P. García Pavía
C. Gómez Pajuelo
C. Moro Serrano
L.F. Iglesias Alonso
A. Grande Ruiz
J. Mercé Klein
J.R. Gonzalez Juanatey
G. Barón Esquivias
I. Monte Collado
H. Palacín Piquero
C. Brotons Cuixart
M. Rodríguez Morató
J. Bayo I Llibre
C. Corros Vicente
M. Vida Gutierrez
F. Epelde Gonzalo
C.A. Almeida Fernández
N. Del Val Plana
E. Escrivá Montserrat
J.J. Montero Alía
M. Barreda González
M.A. Moleiro Oliva
J. Iglesias Sanmartín
M. Jiménez González
M. Rodriguez Álvarez
J. Herreros Melenchon
T. Ripoll Vera
F. Ridocci Soriano
L. Garcia Riesco
M.D. Marco Macian
J. Quiles Granado
M. Jimenez Navarro
J. Cosin Sales
J.V. Vaquer Perez
M. Vazquez Caamano
M.F. Arcocha Torres
G. Marcos Gomez
A. Iñiguez Romo
M.A. Prieto Diaz
Carmela Alonso
Concepcion Alonso
D. Alvarez
M. Alvarez
M. Amaro
N. Andere
J. Aracil Villar
R. Armitano Ochoa
A. Austria
S. Barbeira
E. Barraquer Feu
A. Bartes
V. Becerra Munoz
F.J. Bermudez Jimenez
A. Branjovich Tijuan
J. Cabeza Ramirez
M. Cabrera Ramos
E. Calvo Martinez
M. Campo Moreno
G. Cancho Corchado
M. Casanova Gil
M. Castillo Orive
D. Castro Fernandez
M. Cebollada del Misterio
R. Codinachs Alsina
A. Cortada Cabrera
J. Costa Pinto Prego de Faria
S. Costas
M.I. Cotilla Marco
M. Dachs
C.M. Diaz Lopez
A. Domenech Borras
A. Elorriaga Madariaga
A. Espallargas
M. Fernandez
E. Fernandez Escobar
E. Fernandez Mas
A. Ferrer
J. Fosch
M. Garcia Bermudez
V. Garcia Millan
M. Gavira Saenz
C. Gines Garcia
C. Gomez
Y. Gomez Perez
A. Gonzales Segovia
P. Gonzalez
L. Grigorian
A. Guerrero Molina
M. del C. Gutierrez del Val
B. Herrero Maeso
E. Hevia Rodriguez
A. Iglesias Garcia
M.J. Jimenez Fernandez
B. Jimeno Besa
P. Juan Salvadores
M.B. Lage Bouzamayor
I. Lasuncion
L.E. Lezcano Gort
M. Llobet Molina
M. Lopez
A. Manzanal Rey
J. Mara Guerra
S. Marcus
A. Martin Vila
M. Martinez Mena
P. Mazon
F. Mendez Zurita
G. Millán
M. Molina
P. Montero Alia
D. Montes
M. Moure Gonzalez
R.B. Munoz Munoz
A. Negrete Palma
H.N. Orellana Figueroa
V.M. Ortega
C. Ortiz Cortes
D. Otero Tomera
N. Palomo Merchan
I. Pareja Ibar
E. Pena Garcia
M. Pereda Armayor
M. Perez Carasa
I. Prieto
V. Quintern
R. Renom
L.M. Rincon Diaz
V. Rios
L. Riquelme Sola
R. Rivera
X. Robiro Robiro
M. Roca
C. Roca Saumell
C. Rodrigo
E. Rodriguez
M. Rodriguez Garcia
S. Saez Jimenez
P. Sanchez Calderon
L. Sanchez Mendez
S. Sanchez Parra
C. Santolaya
M.R. Senan Sanz
A. Seoane Blanco
E. Serralvo
N. Sierra
C. Simon Valero
J. Sorribes Lopez
M. Teixido Fontanillas
M. Terns Riera
G. Tobajas
C. Torres
J. Torres Marques
M. Ubeda Pastor
M. Rosenqvist
A. Wirdby
J. Linden
K. Henriksson
M. Elmersson
A. Egilsson
U. Börjesson
G. Svärd
B. Liu
A. Lindh
L.-B. Olsson
M. Gustavsson
Lars Andersson
Lisbeth Andersson
L. Benson
C. Bothin
A. Hajimirsadeghi
K. Kadir
M. Ericsson
A. Ohlsson
H. Lindvall
P. Svensson
K. Thorne
H. Handel
P. Platonov
B. Eriksson
I. Timberg
K. Romberg
M. Crisby
J.-E. Karlsson
S.A. Jensen
A. Andersson
L. Malmqvist
B. Martinsson
F. Bernsten
J. Engdahl
J. Thulin
A. Hot-Bjelac
P. Stalby
H. Aaröe
E. Ahbeck
H. Ahlmark
F. Al-Khalili
G. Bonkowski
S. Dzeletovic
A.-B. Ekstrand
G.-B. Eriksson
K. Floren
C. Grässjö
S. Hahn
P. Jaensson
B. Jansson
J.-H. Jansson
R.-M. Kangert
A. Koch
D. Kusiak
A. Lettenström
A. Lindberg
C.-J. Lindholm
A. Mannermyr
K. Mansson
M. Millborg
C. Nilsson
A.-M. Ohlin
A. Olofsson
A. Osberg
A. Pedersen
K. Risbecker
K. Rosenberg
J. Samuelsson
M. Shayesteh
K. Skoglund
M. Stjernberg
C. Thorsen
J. Steffel
J.H. Beer
J. Debrunner
D. Amstutz
J. Bruegger
G. Elise
A. Grau
A. Guinand
I. Henriette
E. Saga
S. Winnik
A. Parkhomenko
I. Rudyk
V. Tseluyko
O. Karpenko
S. Zhurba
I. Kraiz
I. Kupnovytska
N. Serediuk
Y. Mostovoy
O. Ushakov
O. Koval
I. Kovalskyi
Y. Svyshchenko
O. Sychov
M. Stanislavchuk
O. Kraydashenko
A. Yagensky
S. Tykhonova
I. Fushtey
R. Belegai
G. Berko
L. Burdeuna
O. Chabanna
I. Daniuk
A. Ivanov
E. Kamenska
P. Kaplan
O. Khyzhnyak
S. Kizim
O. Matova
O. Medentseva
V. Mochonyi
M. Mospan
V. Nemtsova
T. Ovdiienko
O. Palamarchuk
M. Pavelko
R. Petrovskyy
D. Plevak
O. Proshak
S. Pyvovar
L. Rasputina
O. Romanenko
O. Romanova
A. Sapatyi
O. Shumakov
R. Stets
L. Todoriuk
V. Varenov
D. Fitzmaurice
N. Chauhan
D. Goodwin
P. Saunders
R. Evans
J. Leese
P.S. Jhittay
A. Ross
M.S. Kainth
G. Pickavance
J. McDonnell
A. Williams
T. Gooding
H. Wagner
S. Suryani
A. Singal
S. Sircar
R. Bilas
P. Hutchinson
A. Wakeman
M. Stokes
N. Paul
M. Aziz
C. Ramesh
P. Wilson
S. Franklin
S. Fairhead
J. Thompson
V. St Joseph
G. Taylor
D. Tragen
D. Seamark
C. Paul
M. Richardson
A. Jefferies
H. Sharp
H. Jones
C. Giles
M. Page
O. Oginni
J. Aldegather
S. Wetherwell
W. Lumb
P. Evans
F. Scouller
N. Macey
Y. Stipp
R. West
S. Thurston
P. Wadeson
J. Matthews
P. Pandya
A. Gallagher
T. Railton
B. Sinha
D. Russell
J.A. Davies
P. Ainsworth
C.P. Jones
P. Weeks
J. Eden
D. Kernick
W. Murdoch
L. Lumley
R.P. Patel
S.W. Wong
M. Saigol
K. Ladha
K. Douglas
D.F. Cumberlidge
C. Bradshaw
G. Van Zon
K.P. Jones
M.J. Thomas
E. Watson
B. Sarai
N. Ahmad
W. Willcock
J. Cairns
S. Sathananthan
N. de Kare-Silver
A. Gilliland
E. Strieder
A. Howitt
B. Vishwanathan
N. Bird
D. Gray
M. Clark
J. Bisatt
J. Litchfield
E. Fisher
T. Fooks
A.R. Kelsall
E. Alborough
J. Wakeling
M. Parfitt
K. Milne
S. Rogers
R. Priyadharshan
J.L. Oliver
E. Davies
S. Abushal
M. Jacobs
C. Hutton
N.I. Walls
R. Thompson
C. Chigbo
S.M.A. Zaidi
M. Howard
K.C. Butter
S. Barrow
H. Little
I.U. Haq
L. Gibbons
S. Glencross
A.J. McLeod
K. Poland
C. Mulholland
A. Warke
P. Conn
G. Burns
R.N. Smith
S. Lowe
R. Kamath
H.S. Dau
J. Webster
I. Hodgins
S. Vercoe
P.C. Roome
H. Pinnock
J.R.A. Patel
A. Ali
N. Hart
R. Davies
E. Stuart
C.A. Neden
M. Danielsen
R. Heath
P. Sharma
S. Galloway
C. Hawkins
R. Oliver
M. Aylward
S. Mannion
M. Braddick
D. Edwards
A.C. Rothwell
A. Sabir
F. Choudhary
S. Khalaque
A. Wilson
S. Peters
W. Coulson
N. Roberts
A. Heer
S. Coates
B. Ward
D. Jackson
S. Walton
D. Shepherd
M. Sterry
T. Wong
M. Boon
R. Bunney
R. Haria-Shah
R.T. Baron
S. Davies
T. Schatzberger
N. Hargreaves
T. Stephenson
H. Choi
R. Batson
L. Lucraft
T. Myhill
S. Estifano
D. Geatch
J. Wilkinson
R. Veale
K. Forshaw
T. Davies
K. Zaman
P. Vinson
C. Liley
M. Bandrapalli
P. McGinty
R. Wastling
P. McEleny
A. Beattie
P. Cooke
M. Wong
J. Gunasegaram
M. Pugsley
S. Ahmad
C. A'Court
J. Ayers
J. Bennett
S. Cartwright
S. Dobson
C. Dooldeniya
A. Flynn
R. Fox
J. Goram
A. Halpin
A. Hay
P. Jacobs
L. Jeffers
L. Lomax
I. Munro
R. Muvva
M. Nadaph
K. Powell
S. Randfield
D. Redpath
R. Reed
M. Rickenbach
G. Rogers
P.B. Saunders
C. Seamark
J. Shewring
P. Simmons
H. Simper
H. Stoddart
A. Sword
N. Thomas
A. Thomson
H. Gibbs
A. Blenkhorn
B. Singh
W. Van Gaal
W. Abhayaratna
R. Lehman
P. Roberts-Thomson
J. Kilian
D. Coulshed
A. Catanchin
D. Colquhoun
H. Kiat
D. Eccleston
J. French
L. Zimmett
B. Ayres
T. Phan
P. Blombery
D. Crimmins
D. O'Donnell
A. Choi
P. Astridge
M. Arstall
N. Jepson
M. Binnekamp
A. Lee
J. Rogers
G. Starmer
P. Carroll
J. Faunt
A. Aggarwala
L. Barry
C. Batta
R. Beveridge
A. Black
M. Bonner
J. Boys
E. Buckley
M. Campo
L. Carlton
A. Connelly
B. Conway
D. Cresp
H. Dimitri
S. Dixon
M. Dolman
M. Duroux
M. Eskandari
R. Eslick
A. Ferreira-Jardim
T. Fetahovic
D. Fitzpatrick
R. Geraghty
J. Gibbs
T. Grabek
M.H. Modi
K. Hayes
M.P. Hegde
L. Hesketh
B. Hoffmann
B. Jacobson
K. Johnson
C. Juergens
I. Kassam
V. Lawlor
M. Lehman
S. Lehman
D. Leung
S. Mackay
M. MacKenzie
C. McCarthy
C. McIntosh
L. McKeon
H. Morrison
C. Mussap
J.-D. Myers
V. Nagalingam
G. Oldfield
V. O'May
J. Palmer
L. Parsons
K. Patching
T. Patching
V. Paul
M. Plotz
S. Preston
H. Rashad
M. Ratcliffe
S. Raynes
J. Rose
L. Sanders
M. Seremetkoska
H. Setio
S. Shone
P. Shrestha
C. Singh
C. Singleton
N. Stoyanov
S. Sutcliffe
K. Swaraj
J. Tarrant
S. Thompson
I.M. Tsay
M. Vorster
A. Waldman
L. Wallis
E. Wilford
K. Wong
S.J. Connolly
A. Spyropoulos
J. Eikelboom
R. Luton
M. Gupta
A.S. Pandey
S. Cheung
R. Leader
P. Beaudry
F. Ayala-Paredes
J. Berlingieri
J. Heath
G. Poirier
M. Du Preez
R. Nadeau
G. Dresser
R. Dhillon
T. Hruczkowski
B. Schweitzer
B. Coutu
P. Angaran
P. MacDonald
S. Vizel
S. Fikry
R. Parkash
A. Lavoie
J. Cha
B. Ramjattan
J. Bonet
K. Ahmad
L. Aro
T. Aves
K. Beaudry
C. Bergeron
J. Bigcanoe
N. Bignell
L. Breakwell
E. Burke
L. Carroll
B. Clarke
T. Cleveland
S. Daheb
P. Dehghani
I. Denis
Z. Djaidani
P. Dorian
S. Douglass
J. Dunnigan
A. Ewert
D. Farquhar
A. Fearon
L. Ferleyko
D. Fournier
B. Fox
M.-C. Grenier
W. Gulliver
K. Haveman
C. Hines
K. Hines
A.M. Jackson
C. Jean
G. Jethoo
R. Kahlon
S. Kelly
R. Kim
V. Korley
J. Kornder
L. Kwan
J. Largy
C. Lewis
S. Lewis
I. Mangat
R. Moor
J. Navratil
I. Neas
J. Otis
R. Otis
M. Pandey
F. Petrie
A. Pinter
M. Raines
P. Roberts
M. Robinson
G. Sas
S. Schulman
L. Snell
S. Spearson
J. Stevenson
T. Trahey
S. Wong
D. Wright
H. Ragy
A. Abd El-Aziz
S.K. Abou Seif
M.G. El Din
S. El Etriby
A. Elbahry
A. El-Etreby
M. Elkhadem
A. Katta
T. Khairy
A. Mowafy
M. Nawar
A. Ohanissian
A. Reda
M. Reda
H. Salem
N. Sami
S. Samir
M. Setiha
M. Sobhy
A. Soliman
N. Taha
M. Tawfik
E. Zaatout
D. Kettles
J. Bayat
H. Siebert
A. Horak
Y. Kelfkens
R. Garda
T. Pillay
M. Guerra
L. van Zyl
H. Theron
A. Murray
R. Louw
D. Greyling
P. Mntla
V. Ueckermann
R. Loghdey
S. Ismail
F. Ahmed
J. Engelbrecht
A. Ramdass
S. Maharajh
W. Oosthuysen
G. Angel
C. Bester
M. Booysen
C. Boshoff
C. Cannon
S. Cassimjee
C. Chami
G. Conway
A. Davids
L. de Meyer
G. Du Plessis
T. Ellis
L. Henley
M. Karsten
E. Loyd
J. Marks
L. Mavhusa
M. Mostert
A. Page
L. Rikhotso
M. Salie
J. Sasto
F. Shaik
A. Skein
L. Smith
G. Tarr
T. Tau
F. van Zyl
W. Al Mahmeed
G. Yousef
A. Agrawal
M. Nathani
M. Ibrahim
E.M. Esheiba
R. Singh
A. Naguib
M. Abu-Mahfouz
M. Al Omairi
A. Al Naeemi
R. Maruthanayagam
N. Bazargani
A. Wassef
R. Gupta
M. Khan
B. Subbaraman
A. Abdul
A. Al Mulla
S. El Bardisy
P. Haridas
S. Jadhav
K. Magdaluyo
M. Makdad
I. Maqsood
R. Mohamed
N. Sharma
R. Sharma
M. Thanzeel
S.Z. Goldhaber
R. Canosa
P. Rama
E. Blumberg
J. Garcia
P. Mullen
V. Wilson
A. Quick
K. Ferrick
W.M. Kutayli
M. Cox
M. Franco
S. Falkowski
R. Mendelson
M. Williams
S. Miller
S. Beach
A. Alfieri
T. Gutowski
I. Haque
R. Reddy
W. Ahmed
P. Delafontaine
D. Diercks
D. Theodoro
K. Remmel
M. Alberts
R. Ison
H. Noveck
P. Duffy
S. Pitta
D. Nishijima
C. Treasure
N. Asafu-Adjaye
K. Ball
M. Bartlett
M. Bentley
S. Bowers
A. Brown
A. Browne
J. Cameron-Watts
M. Canova
D. Cassidy
K. Cervellione
S. Congal
J. DePauw
A. Dickerson
M. Eley
L. Evans
S. Felpel
K. Ferdinand
D. Fielder
P. Gentry
A. Haideri
F. Hakimi
T. Harbour
E. Hartranft
B. Hawkins
M. Headlee
L. Henson
C. Herrick
T. Hicks
S. Jasinski
A. Jones
L. Jones
P. Jones
S. Karl
M. Keeling
J. Kerr
P. Knowles
J. Langdon
M. Lay
J.A. Lee
T. Lincoln
E. Malone
A. Merliss
D. Merritt
J. Minardo
B. Mooso
C. Orosco
V. Palumbo
M. Parker
T. Parrott
S. Paserchia
G. Pearl
J. Peterson
N. Pickelsimer
T. Purcell
J. Raynor
S. Raziano
C. Richard
T. Richardson
C. Robertson
A. Sage
T. Sanghera
P. Shaw
J. Shoemaker
K. Smith
B. Stephanie
A. Thatcher
H. Theobald
N. Thompson
L. Treasure
T. Tripti
C. Verdi
V. Worthy
Pokaż więcej
Źródło :
Indian Heart Journal, Vol 70, Iss 6, Pp 828-835 (2018)
Temat :
Surgery
RD1-811
Diseases of the circulatory (Cardiovascular) system
RC666-701
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0019483218303699; https://doaj.org/toc/0019-4832
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/a0412af8af464b118b9b4cc66e7c2ed4
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts from the Food Allergy and Anaphylaxis Meeting 2016
Autorzy :
Guillaume Pouessel
Claire Claverie
Julien Labreuche
Jean-Marie Renaudin
Aimée Dorkenoo
Mireille Eb
Anne Moneret-Vautrin
Antoine Deschildre
Stephane Leteurtre
Linus Grabenhenrich
Margitta Worm
Sabine Dölle
Kathrin Scherer
Isidor Hutteger
Morten Christensen
Carsten Bindslev-Jensen
Charlotte Mortz
Esben Eller
Henrik Fomsgaard Kjaer
Leonor Carneiro-Leão
Jenny Badas
Alice Coimbra
Dikla Pivko Levy
Moshe Ben-Shoshan
Ayelet Rimon
Shira Benor
Nicolette J. T. Arends
Nikki Edelbroek
Hans de Groot
Joyce A. M. Emons
H. Kim A. Brand
Dirk Verhoeven
Leonieke N. van Veen
Nicolette W. de Jong
Geunwoong Noh
Eun Ha Jang
Mariona Pascal
Olga Dominguez
Mònica Piquer
Montserrat Alvaro
Rosa Jimenez-Feijoo
Jaime Lozano
Adriana Machinena
Maria del Mar Folqué
Maria Teresa Giner
Ana María Plaza
Paul Turner
Nandinee Patel
Marta Vazquez-Ortiz
Sarah Lindsley
Lucy Walker
Simon Rosenberg
Adriano Mari
Claudia Alessandri
Ivana Giangrieco
Lisa Tuppo
Chiara Rafaiani
Georg Mitterer
Michela Ciancamerla
Rosetta Ferrara
Maria Livia Bernardi
Danila Zennaro
Maurizio Tamburrini
Maria Antonetta Ciardiello
Christian Harwanegg
Antonio Fernandez
Regina Selb
Philippe Egenmann
Michelle Epstein
Karin Hoffmann-Sommergruber
Frits Koning
Martinus Lovik
E. N. Clare Mills
Javier Moreno
Henk van Loveren
Jean-Michel Wal
Susanne Diesner
Cornelia Bergmayr
Barbara Pfitzner
Vera Elisabeth Assmann
Philipp Starkl
David Endesfelder
Thomas Eiwegger
Zsolt Szepfalusi
Heinz Fehrenbach
Erika Jensen-Jarolim
Anton Hartmann
Isabella Pali-Schöll
Eva Untersmayr
Soren Wille
Peter Meyer
Caroline Klingebiel
Jonas Lidholm
Angelica Ehrenberg
Jonas Östling
Isabelle Cleach
Jean-Louis Mège
Joana Vitte
Roberta Aina
Pawel Dubiela
Sabine Pfeifer
Merima Bublin
Christian Radauer
Piotr Humeniuk
Stefan Kabasser
Riccardo Asero
Gador Bogas
Francisca Gomez
Paloma Campo
Maria Salas
Inmaculada Doña
Esther Barrionuevo
Maria Auxiliadora Guerrero
Cristobalina Mayorga
Ana Prieto
Domingo Barber
Maria Jose Torres
Annette Jamin
Andrea Wangorsch
Barbara Ballmer
Stefan Vieths
Stephan Scheurer
Danijela Apostolovic
Jelena Mihailovic
Maja Krstic
Maria Starkhammar
Tanja Cirkovic Velickovic
Carl Hamsten
Marianne van Hage
Francine C. van Erp
Edward F. Knol
Hannah M. Kansen
Bo Pontoppidan
Yolanda Meijer
Cornelis K. van der Ent
André C. Knulst
Rebekah Sayers
Helen Brown
Adnan Custovic
Angela Simpson
Claire Mills
Juliane Schulz
Network for Online Registration of Anaphylaxis (NORA)
Jaap Akkerdaas
Muriel Totis
Annabelle Capt
Corinne Herouet-Guicheney
Ronald van Ree
Tushar Banerjee
Antima Banerjee
Mathilde Claude
Grégory Bouchaud
Roberta Lupi
Laure Castan
Olivier Tranquet
Sandra Denery-Papini
Marie Bodinier
Chantal Brossard
Rosella De Poi
Elisa Gritti
Emiliano De Dominicis
Bert Popping
Patrizia Polverino de Laureto
Kati Palosuo
Anna Kaarina Kukkonen
Anna Pelkonen
Mika Mäkelä
Nanju Alice Lee
Johanna Rost
Sridevi Muralidharan
Dianne Campbell
Sam Mehr
Catherine Nock
Joseph Baumert
Steve Taylor
Carla Mastrorilli
Salvatore Tripodi
Carlo Caffarelli
Serena Perna
Andrea Di Rienzo Businco
Ifigenia Sfika
Arianna Dondi
Annamaria Bianchi
Carlotta Povesi Dascola
Giampaolo Ricci
Francesca Cipriani
Nunzia Maiello
Michele Miraglia del Giudice
Tullio Frediani
Simone Frediani
Francesco Macrì
Chiara Pistoletti
Iride Dello Iacono
Maria Francesca Patria
Elena Varin
Diego Peroni
Pasquale Comberiati
Loredana Chini
Viviana Moschese
Sandra Lucarelli
Roberto Bernardini
Giuseppe Pingitore
Umberto Pelosi
Roberta Olcese
Matteo Moretti
Anastasia Cirisano
Diego Faggian
Alessandro Travaglini
Mario Plebani
Maria Carmen Verga
Mauro Calvani
Paolo Giordani
Paolo Maria Matricardi
Noe Ontiveros
Francisco Cabrera-Chavez
Julie Galand
Etienne Beaudouin
The Anaphylaxis Working Group of the French Allergology SocietyThe Anaphylaxis Working Group of the French Allergology Society
Florence Pineau
Shinobu Sakai
Kayoko Matsunaga
Reiko Teshima
Colette Larré
Sandra Denery
Sebastian Tschirner
Valérie Trendelenburg
Gabriele Schulz
Bodo Niggemann
Kirsten Beyer
Youcef Bouferkas
Younes Belabbas
Djamel Saidi
Omar Kheroua
Kamel Eddine El Mecherfi
Malika Guendouz
Abir Haddi
Hanane Kaddouri
Luis Amaral
Ana Pereira
Susana Rodrigues
Mareen Datema
Laurian Jongejan
Michael Clausen
Andre Knulst
Nikolaos Papadopoulos
Marek Kowalski
Frédéric de Blay
Aeilko Zwinderman
Karin Hoffman-Sommergruber
Barbara Ballmer-Weber
Montserrat Fernandez-Rivas
Shan Deng
Jia Yin
Charlotte Eisenmann
Maria Nassiri
Rabea Reinert
Johanna P. M. van der Valk
Roy Gerth van Wijk
Yvonne Vergouwe
Ewout W. Steyerberg
Marit Reitsma
Harry J. Wichers
Huub F. J. Savelkoul
Berber Vlieg-Boerstra
Anthony E. J. Dubois
Fabrícia Carolino
Ana Rodolfo
Josefina Cernadas
Dasha Roa-Medellín
Ana Rodriguez-Fernandez
Joaquín Navarro
Vicente Albendiz
María Luisa Baeza
Sonsoles Intente-Herrero
Andrea Mikkelsen
Kirsten Mehlig
Lauren Lissner
Linda Verrill
Stefano Luccioli
Jolanda van Bilsen
Frieke Kuper
André Wolterbeek
Tanja Rouhani Rankouhi
Lars Verschuren
Hilde Cnossen
Prescilla Jeurink
Johan Garssen
Léon Knippels
Jossie Garthoff
Geert Houben
Winfried Leeman
M. Eleonore Pettersson
Afke M. M. Schins
Gerard H. Koppelman
Boudewjin J. Kollen
Svitlana Zubchenko
Sarah Kuntz
Pablo Mérida
Montserrat Álvaro
Monica Piquer
Carmen Riggioni
Juan Heber Castellanos
Rosa Jimenez
Melanie Cap
Elodie Drumez
Stéphanie Lejeune
Caroline Thumerelle
Clémence Mordacq
Véronique Nève
Sonia Ricò
Margherita Varini
Rita Nocerino
Linda Cosenza
Antonio Amoroso
Margherita Di Costanzo
Carmen Di Scala
Giorgio Bedogni
Roberto Berni Canani
Paul J. Turner
Paloma Poza-Guedes
Ruperto González-Pérez
Inmaculada Sánchez-Machín
Victor Matheu-Delgado
Erik Wambre
Anne-Sofie Ballegaard
Charlotte Madsen
Juliane Gregersen
Katrine Lindholm Bøgh
Philippe Aubert
Michel Neunlist
Antoine Magnan
Daniel Lozano-Ojalvo
Alba Pablos-Tanarro
Leticia Pérez-Rodríguez
Elena Molina
Rosina López-Fandiño
Akila Rekima
Patricia Macchiaverni
Mathilde Turfkruyer
Sebastien Holvoet
Lénaïck Dupuis
Nour Baiz
Isabella Annesi-Maesano
Annick Mercenier
Sophie Nutten
Valérie Verhasselt
Ines Mrakovcic-Sutic
Srdan Banac
Ivana Sutic
Zdenka Baricev-Novakovic
Ingrid Sutic
Valentino Pavisic
Rosa Muñoz-Cano
Teodoríkez Jiménez-Rodríguez
Daniel Corbacho
Jordi Roca-Ferrer
Joan Bartra
Aleksandar Bulog
Vladimir Micovic
Lidia Markiewicz
Agata Szymkiewicz
Anna Szyc
Barbara Wróblewska
Bryan M. Harvey
Lucien F. Harthoorn
A. Wesley Burks
Georgios Rentzos
Anna-Lena Bramstång Björk
Ulf Bengtsson
Colin Barber
Chrystyna Kalicinsky
Christine Breynaert
Lieve Coorevits
Cornelia Jansen
Erna Van Hoeyveld
Kristin Verbeke
Anne-Marie Kochuyt
Rik Schrijvers
Diana Deleanu
Adriana Muntean
Maria Konstantakopoulou
Maria Pasioti
Anastasia Papadopoulou
Anna Iliopoulou
Nikolaos Mikos
Evangelia Kompoti
Eunice Dias de Castro
Borja Bartalomé
Kok Loong Ue
Elizabeth Griffiths
Stephen Till
Kate Grimshaw
Graham Roberts
Anna Selby
Indre Butiene
Jose Ignacio Larco
Ruta Dubakiene
Ana Fiandor
Alessandro Fiocchi
Nikos Papadopoulos
Sigurveig Sigurdardottir
Aline Sprikkelman
Anne-Fleur Schoemaker
Paraskevi Xepapadaki
Thomas Keil
Zizi Cojocariu
Beatriz Secades Barbado
Vasti Iancu
Esozia Arroabarren
Marta Goñi Esarte
Miren Arteaga
Mayra Coutinho Andrade
Denise Borges
Jorge Kalil
Pedro Giavina Bianchi
Rosana Camara Agondi
Rinkesh Kumar Gupta
Akanksha Sharma
Kriti Gupta
Mukul Das
Premendra Dwivedi
Rusudan Karseladze
Liana Jorjoliani
Lali Saginadze
Mariam Tskhakaia
Katia Basello
Gabriele Piuri
Attilio Francesco Speciani
Michela Carola Speciani
Carla Camerotto
Francesco Zinno
Olga Pakholchuk
Svitlana Nedelska
Stefano Pattini
Maria Teresa Costantino
Silvia Peveri
Danilo Villalta
Eleonora Savi
Andrea Costanzi
Vera A. Revyakina
Marina A. Kiseleva
Elena D. Kuvshinova
Inna A. Larkova
Anton A. Shekhetov
Diana Silva
André Moreira
José Plácido
Hanneke van der Kleij
Esther van Twuijver
Robbert Sutorius
Pieter-Jan de Kam
Jenny van Odijk
Helen Lindqvist
Elin Lustig
Amyra Ali Azamar Jácome
Karla Leversia Borjas Aguilar
Miguel García Domínguez
David Alejandro Mendoza Hernández
Cristiano Caruso
Cono Casale
Gian Lodovico Rapaccini
Antonino Romano
Italo De Vitis
Renata R. Cocco
Carolina Aranda
Marcia C. Mallozi
Jackeline F. Motta
Lilian Moraes
Antonio Pastorino
Nelson Rosario
Ekaterini Goudouris
Arnaldo Porto
Neusa F. Wandalsen
Emanuel Sarinho
Flavio Sano
Dirceu Solé
Constantinos Pitsios
Maria Petrodimopoulou
Ekaterini Papadopoulou
Maria Passioti
Meropi Kontogianni
Nino Adamia
Ekaterina Khaleva
Ana Prieto del Prado
George Du Toit
Edyta Krzych
Urszula Samolinska-Zawisza
Konrad Furmanczyk
Aneta Tomaszewska
Filip Raciborski
Agnieszka Lipiec
Piotr Samel-Kowalik
Artur Walkiewicz
Jacek Borowicz
Boleslaw Samolinski
Aimee Lou Nano
Marysia Recto
Maria Luisa Somoza
Natalia Blanca López
Diana Pérez Alzate
Francisco Javier Ruano
Maria Isabel Garcimartín
Elisa Haroun
Maria Vázquez de la Torre
Antonia Rojas
Montserrat López Onieva
Gabriela Canto
Alexandra Rodrigues
Andreia Forno
António Jorge Cabral
Rute Gonçalves
Ilya Vorozhko
Tatyana Sentsova
Olga Chernyak
Svetlana Denisova
Lidia Ilènko
Valery Muhortnich
Caroline Zimmermann
Alexander Rohrbach
Faisal R. Bakhsh
Kollen Boudewijn
Anne-Marie Oomkes-Pilon
Dorien Van Ginkle
Mira Šilar
Anja Jeverica
Tina Vesel
Tadej Avčin
Peter Korošec
Johanna van der Valk
Irene Berends
Nicolette Arends
Maurits van Maaren
Harry Wichers
Joyce Emons
Anthony Dubois
Nicolette de Jong
Oksana Matsyura
Lesya Besh
Chung-Hsiung Huang
Tong-Rong Jan
Gary Stiefel
Jean Tratt
Kerrie Kirk
Fabricia Carolino
Stefania Arasi
Lucia Caminiti
Giuseppe Crisafulli
Chiara Fiamingo
Jlenia Fresta
Giovanni Pajno
Ben Remington
Astrid Kruizinga
W. Marty Blom
Joost Westerhout
Sabina Bijlsma
Joe Baumert
Mark Blankestijn
Henny Otten
Rob Klemans
Anouska D. Michelsen-Huisman
Harmieke van Os-Medendorp
Astrid G. Kruizinga
Astrid Versluis
Gert van Duijn
H. Mary-Lene de Zeeuw-Brouwer
Jacqueline J. M. Castenmiller
Hub P. J. M. Noteborn
Geert F. Houben
Kristian Bravin
David Luyt
Bushra Javed
Phil Couch
Christopher Munro
Phil Padfield
Matt Sperrin
Aideen Byrne
Lizalet Oosthuizen
Carina Kelleher
Fiona Ward
Niamh Brosnan
Graham King
Eva Corbet
Josué Alejandro Huertas Guzmán
Montserrat Bosque García
Oscar Asensio
Laura Valdesoiro Navarrete
Helena Larramona
Xavier Domingo Miró
Katarzyna Pyrz
Moira Austin
Yanne Boloh
Philip Couch
Deirdre Galloway
Pilar Hernandez
Jonathan O’B. Hourihane
Fiona Kenna
Barbara Majkowska-Wojciechowska
Lynne Regent
Marina Themisb
Sabine Schnadt
Aida Semic-Jusufagic
Audrey Dunn Galvin
Tiina Kauppila
Mikael Kuitunen
Nikolaos A. Kitsioulis
Nikolaos Douladiris
Sofia Kostoudi
Ioanna Manolaraki
Dimitris Mitsias
Emmanouil Manousakis
Nikolaos G. Papadopoulos
Rebecca Knibb
Jennifer Hammond
Richard Cooke
Jaakko Yrjänä
Anna-Maija Hanni
Päivi Vähäsarja
Oona Mustonen
Teija Dunder
Petri Kulmala
Eva Lasa
Carmen D’Amelio
Sara Martínez
Alejandro Joral
Gabriel Gastaminza
Maria Jose Goikoetxea
David C. A. Candy
Marleen T. J. Van Ampting
Manon M. Oude Nijhuis
Assad M. Butt
Diego G. Peroni
Adam T. Fox
Jan Knol
Louise J. Michaelis
Ines Padua
Patricia Padrao
Pedro Moreira
Renata Barros
Hanan Sharif
Manzoor Ahmed
Nehad Gomaa
Joris Mens
Koen Smit
Frans Timmermans
Tomaž Poredoš
Anja Koren Jeverica
Marjeta Sedmak
Evgen Benedik
Meta Accetto
Mirjana Zupančič
Glauce Yonamine
Gustavo Soldateli
Bruna Aquilante
Antonio Carlos Pastorino
Cleonir Lui de Moraes Beck
Andrea Keiko Gushken
Mayra de Barros Dorna
Cristiane Nunes dos Santos
Ana Paula Moschione Castro
Abdulhadi Al-Qahtani
Rand Arnaout
Agha Rehan Khaliq
Rashid Amin
Farrukh Sheikh
Jorge Alvarez
Marta Anda
Miriam Palacios
Montserrat De Prada
Carmen Ponce
Bianca Balbino
Riccardo Sibilano
Thomas Marichal
Nicolas Gaudenzio
Hajime Karasuyama
Pierre Bruhns
Mindy Tsai
Laurent L. Reber
Stephen J. Galli
Ana Reis Ferreira
Josefina R. Cernadas
Aida del Campo García
Sara Pereiro Fernández
Nerea Sarmiento Carrera
Fernando Bandrés Sánchez-Cruz
José Ramón Fernández Lorenzo
Stephanie Claus
Claudia Pföhler
Franziska Ruëff
Regina Treudler
Mercedes Escarrer Jaume
Agustin Madroñero
Maria Teresa Guerra Perez
Juan Carlos Julia
Charlotte Hands Plovdiv
Lee Gethings
Jim Langridge
Karine Adel-Patient
Hervé Bernard
Ivona Barcievic-Jones
Raditsa Sokolova
Rumyana Yankova
Mariya Ivanovska
Marianna Murdjeva
Tatyana Popova
Svetlan Dermendzhiev
Martin Karjalainen
Ulrike Lehnigk
Duncan Brown
Julie C. Locklear
Julie Locklear
Ioana Maris
Jonathan Hourihane
Cristina Ornelas
Joana Caiado
Manuel Branco Ferreira
Manuel Pereira-Barbosa
Yolanda Puente
Juan Carlos Daza
Francisco Javier Monteseirin
Natalia Ukleja-Sokolowska
Ewa Gawronska-Ukleja
Magdalena Zbikowska-Gotz
Zbigniew Bartuzi
Lukasz Sokolowski
Aine Adams
Bernard Mahon
Karen English
Nelly Gourdon-Dubois
Laetitia Sellam
Bruno Pereira
Elodie Michaud
Khaled Messaoudi
Bertrand Evrard
Jean-Luc Fauquert
Francisca Palomares
Gador Gomez
Maria Jose Rodriguez
Luisa Galindo
Ana Molina
Lorella Paparo
Maurizio Mennini
Rosita Aitoro
Adam Wawrzeńczyk
Michał Przybyszewski
Anna Wawrzeńczyk
Hulya Ercan Sarıcoban
Meltem Ugras
Zerrin Yalvac
Bertine M. J. Flokstra-de Blok
J. L. van der Velde
Andrea Vereda
Clara Ippolito
Amaranta Traversa
Daniela Adriano
Daniela Manila Bianchi
Silvia Gallina
Lucia Decastelli
Melina Makatsori
Anne Miles
Sonja Posega Devetak
Iztok Devetak
Soraya Ainad Tabet
Jeanette Fisker Trandbohus
Pernille Winther
Hans-Jørgen Malling
Kirsten Skamstrup Hansen
Lene Heise Garvey
Chia-Chi Wang
Yin-Hua Cheng
Chun-Wei Tung
Mariola Dietrich
Ingo Marenholz
Birgit Kalb
Sarah Grosche
Katharina Blümchen
Rupert Schlags
Mareike Price
Sylke Rietz
Jorge Esparza-Gordillo
Susanne Lau
Young-Ae Lee
Ali Almontasheri
Mohammad Al Bahkali
Sahar Elshorbagi
Abdullah Alfhaid
Mashary Altamimi
Eman Madbouly
Hassan Al-Dhekri
Rand K. Arnaout
Maria Basagaña
Sira Miquel
Borja Bartolomé
Bettina Brix
Stefanie Rohwer
Sandra Brandhoff
Alena Berger
Waltraud Suer
Alf Weimann
Cristina Bueno
Laura Martín-Pedraza
Sara Abián
Pablo San Segundo-Acosta
Juan Carlos López-Rodríguez
Rodrigo Barderas
Eva Batanero
Javier Cuesta-Herranz
María Teresa Villalba
Magna Correia
Filipe Benito-Garcia
Cristina Arêde
Susana Piedade
Mário Morais-Almeida
James Hindley
Ross Yarham
Anna Kuklinska-Pijanka
David Gillick
Karine Patient
Martin D. Chapman
Katrine L. Bøgh
Ana Miranda
Eugénia Matos
Anna Sokolova
Huan Rao
Ivona Baricevic-Jones
Frances Smith
Wentong Xue
Helga Magnusdottir
Anna G. Vidarsdottir
Sigrun Lund
Anders Blom Jensen
Bjorn R. Ludviksson
Reyna Simon
Robert Elfont
Sean Bennett
Robert Voyksner
Maria de Lurdes Torre
Songül Yürek
Margaretha A. Faber
Annick Bastiaensen
Evelyne Mangodt
Athina van Gasse
Ine Decuyper
Vito Sabato
Margo M. Hagendorens
Chris H. Bridts
Luc S. De Clerck
Didier Ebo
Susanne Schwarz
Mandy Ziegert
Saskia Albroscheit
Christian Schwager
Skadi Kull
Jochen Behrends
Niels Röckendorf
Frauke Schocker
Andreas Frey
Arne Homann
Wolf-Meinhard Becker
Uta Jappe
Nesrine Zaabat
Sylvia Osscini
Chantal Agabriel
Benoît Sterling
Ania Carsin
Valérie Liabeuf
Monica Maćków
Alina Zbróg
Monica Bronkowska
Justine Courtois
Romy Gadisseur
Catherine Bertholet
Pierre Lukas
Etienne Cavalier
Philippe Delahaut
Birgit Quinting
Margareta Brandt Gertmo
Ewa Ternesten Hasseus
Vladyslava Barzylovych
Júlio Oliveira
Luis F. Ensina
Carolina S. Aranda
Leire Dopazo
Rebeca Lopez
Raquel Perez
Laura Santos-Diez
Agurtzane Bilbao
Juan Miguel Garcia
Ignacio García Núñez
María Ángeles Algaba Mármol
María José Barasona Villarejo
José Antonio Bácter Martos
Marina Suárez Vergara
José María Ignacio García
Agata Michalska
Grzegorz Sergiejko
Robert Zacniewski
Ileana-Maria Ghiordanescu
Cristina Deaconu
Mihaela Popescu
Roxana Silvia Bumbacea
Alkerta Ibranji
Elida Nikolla
Gjustina Loloci
Nanna Juel-Berg
Lau Fabricius Larsen
Lars Kjaergaard Poulsen
João Marcelino
Ricardo Prata
Ana Célia Costa
Fátima Duarte
Marta Neto
Jennifer Santos
Luís Câmara Pestana
Daniel Sampaio
Paola Minale
Paola Dignetti
Donatella Bignardi
Irena Nedelea
Florin-Dan Popescu
Mariana Vieru
Florin-Adrian Secureanu
Carmen Saviana Ganea
Miguel Vieira
José Pedro Moreira Silva
Timothy Watts
Sophia Watts
Marta Lomikovska
Marina Peredelskaya
Natalia Nenasheva
Ivana Filipovic
Zorica Zivkovic
Djordje Filipovic
Jennette Higgs
Amena Warner
Carla Jones
Pokaż więcej
Źródło :
Clinical and Translational Allergy, Vol 7, Iss S1, Pp 1-79 (2017)
Temat :
Immunologic diseases. Allergy
RC581-607
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1186/s13601-017-0142-2; https://doaj.org/toc/2045-7022
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/2405364042e3410191aaa2afd15a5832
Czasopismo naukowe
Tytuł :
China: A New Cultural History , by Cho-yun Hsu , translated by Timothy D. Baker, Jr., and Michael S. Duke. New York: Columbia University Press, 2012. xx + 612 pp. US$120.00/£83.00 (hardcover), US$40.00/£27.50 (paperback), US$31.99/£22.00 (eBook).
Autorzy :
Thomas David DuBois, author
Pokaż więcej
Źródło :
The China Journal. 70(1):259-260
Temat :
Reviews
Relacje :
China: A New Cultural History, by Cho-yun Hsu , translated by Timothy D. Baker, Jr., and Michael S. Duke. New York: Columbia University Press, 2012. xx + 612 pp. US$120.00/£83.00 (hardcover), US$40.00/£27.50 (paperback), US$31.99/£22.00 (eBook).
Dostęp URL :
https://www.jstor.org/stable/10.1086/671299
Recenzja
Tytuł :
Super Size Me: Product Size as a Signal of Status
Autorzy :
David Dubois, author
Derek D. Rucker, author
Adam D. Galinsky, author
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Consumer Research. 38(6):1047-1062
Temat :
Eating habits
Food
Conspicuous consumption
Survey methods
Consumer psychology
Body composition
Consumer sovereignty
Personality
Food consumption
Habitual behavior
Foodstuffs
Consumer behavior
Survey research
Applied psychology
Physiology
Personality psychology
Food studies
Human behavior
Food science
Behavioral economics
Research methods
Psychology
Biology
Social sciences
Behavioral sciences
Applied sciences
Biological sciences
Relacje :
David Dubois () is assistant professor of marketing, HEC Paris, 1 rue de la Libération, 78351 Jouy-en-Josas cedex, France. Derek D. Rucker (d) is associate professor of marketing, Kellogg School of Management, Northwestern University, 2001 Sheridan Road, Evanston, IL 60208. Adam D. Galinsky () is the Morris and Alice Kaplan Professor of Ethics and Decision in Management, Kellogg School of Management, Northwestern University, 2001 Sheridan Road, Evanston, IL 60208. The authors are grateful to the editor, the associate editor, and theJCRreviewers for their many valuable comments and suggestions. In addition, the authors thank participants in seminars at Northwestern University and the Ohio State University for their input. Support from the Kellogg School of Management, Northwestern University, is gratefully acknowledged.; Baba Shiv served as editor and Pierre Chandon served as associate editor for this article.
Dostęp URL :
https://www.jstor.org/stable/10.1086/661890
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Generous Paupers and Stingy Princes: Power Drives Consumer Spending on Self versus Others
Autorzy :
Derek D. Rucker, author
David Dubois, author
Adam D. Galinsky, author
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Consumer Research. 37(6):1015-1029
Temat :
Consumer sovereignty
Consumer psychology
Personality
Food
Advertising campaigns
Emotion
Purchasing
Financial transactions
Consumer behavior
Applied psychology
Personality psychology
Foodstuffs
Advertising
Cognitive psychology
Psychological research
Commerce
Behavioral economics
Psychology
Food science
Communications
Business operations
Behavioral sciences
Applied sciences
Social sciences
Business
Relacje :
Derek D. Rucker (d) is associate professor of marketing, Kellogg School of Management, Northwestern University, Evanston, IL 60208. David Dubois () is a doctoral candidate, Kellogg School of Management, Northwestern University, Evanston, IL 60208. Adam D. Galinsky () is professor of management and operations, Kellogg School of Management, Northwestern University, Evanston, IL 60208. The authors acknowledge the helpful input of the editor, the associate editor, and the reviewers. Support to the first author from the Kraft Research Chair and the Richard M. Clewett Research Professorship, Kellogg School of Management, Northwestern University, is gratefully acknowledged.; Debbie MacInnis served as editor and Frank Kardes served as associate editor for this article.
Dostęp URL :
https://www.jstor.org/stable/10.1086/657162
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies